Wpis z mikrobloga

@krecik0724: w komputerze brakuje mi tego co mają inne narzedzia / maszyny. Czyli możliwości, że w przypadku kiedy nie mamy pojęcia jak się z takim urządzeniem obchodzić to dochodzi do makabrycznych zdarzeń typu urwanie ręki, spalenie kawałku ciała itp. Gdyby np. w momencie jakiejś totalnej głupoty komus #!$%@?łoby głowę, to może internet byłby o wiele lepszym miejscem.
@krecik0724: w komputerze brakuje mi tego co mają inne narzedzia / maszyny. Czyli możliwości, że w przypadku kiedy nie mamy pojęcia jak się z takim urządzeniem obchodzić to dochodzi do makabrycznych zdarzeń typu urwanie ręki, spalenie kawałku ciała itp. Gdyby np. w momencie jakiejś totalnej głupoty komus #!$%@?łoby głowę, to może internet byłby o wiele lepszym miejscem.

to najlepszy pomysł w internecie jaki słyszałem od dawna, szanuje jak #!$%@?
spalenie kawałku ciała itp. Gdyby np. w momencie jakiejś totalnej głupoty komus #!$%@?łoby głowę, to może internet byłby o wiele lepszym miejscem.

@Wilkudemoner: Jako #grammarnazi popieram. W szczególności gdy ktoś pisze o "spaleniu kawałku ciała" zamiast o "spaleniu kawałka ciała".
( )


@krecik0724: przecież te wszystkie grupy zrzeszające beneficjentów pomocy socjalnej, bolaków zagramanico, chcących kogoś poznać, polaków katolików wyznawców pisu itp to zbiegowisko największych kretynów w internecie.
Grupę zrzeszającą debili można poznać po kilku rzeczach:
1) użytkownicy nagminnie stawiają spację przed znakami interpunkcyjnymi, stawiaja po 30 kropek i wykrzykników i do bólu wciskają capsa
2) strona jest zasypana debilnymi obrazkami, z głupim podpisem, a komentarz na nie to zazwyczaj fejsbukowa najklejka sugerująca, że
@krecik0724: kiedys cos podobnego zrobilem w swej bylej pracy gdy bylo grono , tylko, ze ja napisałem o tym, że ta osoba zaniża wyniki grupy i w sumie mozna by ja zwolnić :D
na priw mi pisali, ze mocne :D wiekszosc niestety to za młode jest, by pamietac grono, wiec swiadomość ludzi na temat takich sztuczek była znikoma ( ͡° ͜ʖ ͡°)