Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W zeszłym tygodniu mój przyjaciel lvl 29 wyznał mi na osobności, że jest gejem i na dodatek gerontofilem (czyli pociągają go tylko starsi mężczyźni). Ma 66-letniego chłopaka w Pradze i od dwóch lat potajemnie jeździ tam się z nim spotykać. Wyglądało no to, że rzeczywiście mocno się kochają. Moja reakcja była dość słaba, bo byłem w ciężkim szoku i nie wykazałem chyba zbyt wiele wsparcia. Ogólnie to nie mam z tym żadnego problemu i toleruję go nadal w 100%.

Macie jakieś doświadczenie w temacie coming-outów? Chciałbym mu jakoś pomóc, bo czeka go niedługo rozmowa z rodzicami i siostrą. Zaakceptowalibyście kolegę/syna/brata geja z 66-letnim chłopakiem za granicą?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 10
OP: Odważne to jest otwarte przyznanie się do tego. A samo ruchanie 66-latków to po prostu coś co sprawia mu przyjemność. Poza tym jest świetnym kolegą, sumiennie pracuje, nie ma z nim żadnych problemów...

Pytanie, czy przeszlibyście obok tej informacji bez zmiany nastawienia do tej osoby. Jakby to był wasz brat, przyjaciel, pracownik tej samej firmy?

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Magromo