Wpis z mikrobloga

Dyskryminacja gejow, lesbijek, wegatarian i czarnych a nikt nie mowi o dyskryminacji palaczy. Nic bardziej mnie nie wbulwia niz nowy trend na lotniskach: "smole free airport". Rozumiem jakby ludzie chodzili po lotnisku i palili gdziekolwiek im sie podoba, ale komu do cholery przeszkadzają kabiny dla palących albo miejsce dla palących na zewnątrz?! To samo ze wszystkimi miejscami publicznymi ktore pozbywają sie palarni. Jak chce zdychać na raka to bede i palić dwieście pysznych papierosów dziennie i to moj interes. #gorzkiezale #papierosy #bekazlewactwa #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@potocko: Czemu inni mają czuć ten smród? A najbardziej mnie wkurza, gdy idę chodnikiem, a przede mną idzie taka karynka albo janusz i pali. A cały ten dym leci do tyłu, czyli na mnie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@potocko: Dyskryminacja gejow, lesbijek, wegatarian i czarnych a nikt nie mowi o dyskryminacji alkoholików... Nikotyna to taki sam narkotyk jak każdy inny, więc nie rozumiem o co ból dupy. W dodatku podtruwasz nim przy okazji innych, co nie ma miejsca przy np alkoholu etylowym
  • Odpowiedz
@potocko: taaaa sobie zdychaj na raka ale i tak my wszyscy będziemy płacić za twoje leczenie ( ͡° ʖ̯ ͡°) zamiast ta kasę przeznaczyć na ludzi którzy zachorowali bez swojej winy to będą takich jak ty leczyć ;(

dobry bait bo odpisałem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
no rzeczywiście, bo z kabin dla palących na lotniskach, to daje, że hoho


@Iesuz: Nie wiem, nie byłem. Byłem natomiast w klubach i restauracjach, które miały wydzieloną palarnię i z nich zawsze śmierdziało.
  • Odpowiedz
@potocko: Wiem że palisz fajki więc tego nie czujesz ale zwyczajnie w świecie #!$%@?. Palisz fajki = #!$%@?. Nawet 20 - 30 metrów dalej, albo po wyjściu z kabiny #!$%@? tym smrodem fajek od którego się chce rzygać. Przynajmniej tak Cię zmuszają abyś wywietrzyła ten smród przed wejściem między ludzi. Chociaż i tak jak siada koło mnie palacz w samolocie to czuć od niego to gówno.
  • Odpowiedz