Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja marzę o zwykłej dziewczynie, która nie ma żadnych instagramów, snapów czy pierdyliarda zdjęć z dzióbkiem? Nie nakłada 10 ton tapety i jest po prostu naturalna? W tych czasach znaleźć taką dziewczynę to ciężka sprawa.Kiedyś taką miałem, ale właśnie zmieniła się w taką księżniczkę..
#pytanie #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 207
  • Odpowiedz
@Croudflup: tu się z Tobą zgodze, moze lekki rak, ale takie jest życie, nie oszukujmy się. Dawniej nikt nawet nie pomyślał, że telefony będą mocniejsze od niektorych kompow czy też zegarki na rękę będą niczym komputer
  • Odpowiedz
@ImNewHere: Ja to bym najchetniej znalazla faceta, ktory ma wieksze sprawy na glowie niz to, ze jego dziewczyna ma instagrama czy tam snapchata. ( ͡º ͜ʖ͡º)


No a Ci, ktorzy pisza, ze maja taka od 10 lat i tak dalej. Jasne, wnioskuje wiek okolo 35 lat, to akurat nic nadzwyczajnego.
  • Odpowiedz
@fryne_: Nie musi być 9/10 :) Gdyby taka była, nie była by najważniejsza atencja to może być nawet 5,6,7 a i tak bym pokochał :) Cenie kobiety, które nie mają tylko w głowie aby być naj :)
  • Odpowiedz
@PijanyDrwal: @jcdmaj: @dwa_szopy: @Croudflup:
Nie wiem o co macie ból dupy :) Takiej kobiety szukam i tyle a jak widzę, że dziewczyna jest atencjuszką to jest skreślona u mnie :) Wybierajcie sobie swoje nawet z insta jak takie nic mi do tego! :P każdy ma swoje gusta ja tylko pytałem czy też ktoś taki jest tutaj jak ja ;)
  • Odpowiedz
@ImNewHere: Znam dokładnie taką dziewczynę jaką opisałeś w pierwszym poscie. Niestety będąc tak "odmienną" od rówieśniczek stala się całkowicie niedostępna.
  • Odpowiedz
@ImNewHere: Ja to bym najchetniej znalazla faceta, ktory ma wieksze sprawy na glowie niz to, ze jego dziewczyna ma instagrama czy tam snapchata. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@fryne_: myślę że sam instagram i snapchat to raczej objaw tego, czego chcieliby uniknąć...

No a Ci, ktorzy pisza, ze maja taka od 10 lat i tak dalej. Jasne, wnioskuje wiek okolo 35 lat, to akurat nic nadzwyczajnego.


Dlatego
  • Odpowiedz
@ImNewHere: ale stulejarski booldoopy xD
Nie ma nic złego w posiadaniu snapchata, badz Instagrama. Jest mnóstwo dziewczyn ktore nie nakładają "10 ton tapety" i sa naturalne.
To nie dziewczyn wina ze nie możesz żadnej znaleźć - to Twoja wina.
I z takim podejściem młodego Janusza "MALUJO SIE I MAJA TE SZNAPCZATY A NIE JAK KIEDYŚ NATURALNOŚĆ HEHE" niewiele wskórasz.
  • Odpowiedz