Wpis z mikrobloga

Co trzeba mieć w głowie by zamówić koszulkę reprezentacji z #aliexpress xD
Widze że już kilku mirków się chwaliło. To tak jakbym zamówił koszulkę Legii od Chińczyków.
Nie stać Cię to nie kupuj.
Wytłumaczcie mi w ogóle sens kupowania podróbek stamtąd.
Okulary za 5$ niby raybany a gówno takie że za 10 lat nie będziecie widzieć bo oślepniecie.
Dla samego znaczka? Nie lepiej kupić za 50zł jakieś bez firmowe ale takie że w lato słońce was nie razi?
To samo z ciuchami/butami.
Jaki jest sens kupowanie butów które rozjebią się w kilka miesięcy, potem żal i płacz bo buty niewygodne i #!$%@?.
Koszulki polo za 7$ z znaczkiem jakim tylko chcesz XDDD
Po co? By lans był na mieście/plaży? Dupeczki będziesz rwał na koszulkę "firmową" a potem jak wyjdziesz z nią z klubu i zaciągniesz do piwnicy to powiesz "tylko cicho bo rodzice śpią w pokoju obok"
a panna się zrobi sucha jak chleb po niedzieli? xD
Kupisz w zwykłym sklepie bez znaczka dużo lepszej jakości polo i to samo tyczy się innych rzeczy (np. bielizna CALVIN KLEIN XD) .
Rozumiem jakieś chińskie telefony, ale nigdy nie zrozumiem kupowania czegoś dla samego znaczka.
Kiedyś na stadionie 10 lecia były sprzedawane buty po 30-40 zł a na tzw koronie te same buty z doklejonym chamsko znaczkiem NIKE albo ADIDAS i #!$%@? tam były już po 80 xD i ludzie brali mimo to BO ZNACZEK!
#pilkanozna #modameska
  • 76
@Oskarek89: niby masz rację, ale z drugiej strony właśnie 2 rok z rzędu oryginalne buty (rok temu NIke, teraz Pumy) za kilkaset zł mi się po 2-3 miesiącach rozpieprzają i znów mi pewnie powiedzą, że zły sposób użytkowania w #!$%@? sklepie to gdzieś mam, że ich okradają
wystarczy że ma trochę oleju w głowie i pracuje w takiej fabryce pól roku i już wie wszystko o tych koszulkach. Idzie do innej fabryki z odpowiednią wiedzą i robią mu identyczną albo bardzo podobną koszulkę.

ale co te koszulki są szyte technologią nasa? materiały przywiozą z tajnego ośrodka nike? daj spokój wszystko da radę znaleźć albo wystarcza odpowiednie zamienniki. co do drugiego to chodzi o identyfikację z klubem a nie z
@HetmanPolnyKoronny nie ma żadnej ewolucji wypowiedzi tylko wskazuje jak to może wyglądać. nie produkuje podróbki więc nie wiem na 100% jak to robią wskazuje jedynie kierunki a ty się przyczepiasz o byle gówna.

co do pierwszego. jeśli sprzedaje na Ali to jemu zależy żeby były te koszulki na jakimś poziomie bo inaczej będzie miał słabe oceny i słaba sprzedaż.
@Oskarek89: nie wiem ile koszulki na ali kosztują ale teraz jest promocja ma oficjalnej stronie MU i można z tego sezonu kupić koszulkę za 20 funtów. Więc jaki sens kupowania podróbek jak nie tak drogo można mieć oryginał
@Oskarek89: Dla mnie właśnie w przypadku kibiców kupowanie podróbek jest niezrozumiałe. Takich kibiców, którzy uznają się za prawdziwych, wiernych, wspierających klub. Po co w ogóle kupuje się taką koszulkę? Zwykle żeby mieć gadżet klubowy, identyfikować się z klubem, pokazać swoje sympatie klubowe, wspierać swój klub. Żadnej z tych rzeczy jak dla mnie #!$%@? nie robi. To jest oszukiwanie samego siebie - patrzcie, jestem kibicem, kocham swój klub, a tak naprawdę okradam
@Oskarek89: Mój szwagier (obcokrajowiec) kupuje mnóstwo podróbek np. okularów na aliexpress a potem sprzedaje np. w Francji tłumokom za 10x wartości ( ͡º ͜ʖ͡º) mam wrażenie, że tylko polacy nie dają się nabierać na takie chińskie gówna xD