Wpis z mikrobloga

Co trzeba mieć w głowie by zamówić koszulkę reprezentacji z #aliexpress xD
Widze że już kilku mirków się chwaliło. To tak jakbym zamówił koszulkę Legii od Chińczyków.
Nie stać Cię to nie kupuj.
Wytłumaczcie mi w ogóle sens kupowania podróbek stamtąd.
Okulary za 5$ niby raybany a gówno takie że za 10 lat nie będziecie widzieć bo oślepniecie.
Dla samego znaczka? Nie lepiej kupić za 50zł jakieś bez firmowe ale takie że w lato słońce was nie razi?
To samo z ciuchami/butami.
Jaki jest sens kupowanie butów które rozjebią się w kilka miesięcy, potem żal i płacz bo buty niewygodne i #!$%@?.
Koszulki polo za 7$ z znaczkiem jakim tylko chcesz XDDD
Po co? By lans był na mieście/plaży? Dupeczki będziesz rwał na koszulkę "firmową" a potem jak wyjdziesz z nią z klubu i zaciągniesz do piwnicy to powiesz "tylko cicho bo rodzice śpią w pokoju obok"
a panna się zrobi sucha jak chleb po niedzieli? xD
Kupisz w zwykłym sklepie bez znaczka dużo lepszej jakości polo i to samo tyczy się innych rzeczy (np. bielizna CALVIN KLEIN XD) .
Rozumiem jakieś chińskie telefony, ale nigdy nie zrozumiem kupowania czegoś dla samego znaczka.
Kiedyś na stadionie 10 lecia były sprzedawane buty po 30-40 zł a na tzw koronie te same buty z doklejonym chamsko znaczkiem NIKE albo ADIDAS i #!$%@? tam były już po 80 xD i ludzie brali mimo to BO ZNACZEK!
#pilkanozna #modameska
  • 76
@Oskarek89 zrozum chlopie ze nie kazdego stac na oryginalne towary i samochody z salonu #pdk kupilem koszulke Arsenalu z ali bo nie #!$%@? 400 zl za oryginalna a w szafie sobie wisi z tego sezonu koszulka i bedzie to fajna pamiątka, to tylko przyklad a argumentow za kupowaniem #!$%@? jest wiecej


@karolzzr: o kurde, nie stać Cie wiec ukradniesz? Jaka mentalność ja pieprze... Koszulka niezbędna do życia..
@Oskarek89: uu, sadziłes ze na wypoku ktoś zrozumie pojęcie własności intelektualnej? Hehe, przecież jak kupują z Ali to nie znika oryginalna i o co chodzi.
A teraz zobacz jak sie jakiś wykopek zali czasem, ze ktoś #!$%@? jego zdjęcie czy filmik to od razu oburzenie, ze tak nie wolno, ze prawo i w ogóle...
@M4ks jak ktoe kupuje buty na targu bo go nie stac w sklepie to tez kradnie ? #!$%@? ogarnijcie sie


@karolzzr: ale rozumiesz różnice miedzy kupować tanie buty firmy Janusz a kupować #!$%@? "najki"? Od początku tu mowa o #!$%@?, nie o zwykłych tańszych "nołnejmach"

@karolzzr: czyli jak codziennie kupuje w sklepie to jak raz na tydzien ukradnie to spoko? ( ͡° ͜ʖ ͡°) mentalność polskiego
@Oskarek89: Popieram. Zawsze mnie #!$%@?ło, że na różnych straganach ni #!$%@? nie można było znaleźć normalnej koszulki/butów, tylko same ordynarne podróbki. Aż się kiedyś #!$%@?łem i sobie bawełniane podkoszulki z Allegro kupiłem. Jednokolorowe, dobrej jakości, lata wytrzymały. Na co mi jakiś znaczek? Jak chcę coś markowego to za to płacę i przynajmniej - bardziej lub mniej łudzę się, że to będzie rzecz dobra gatunkowo i wytrzymała.
#!$%@?ą mnie też te pseudo
@M4ks a Ty co nigdy nie kupiłeś podrobki ? nie ściągnąłes pliku z neta ? filmu ? nie pracowales na czarno ? serio ? o co wy sie #!$%@? :)


@karolzzr: świadomie nigdy podróbki nie kupiłem - lubię tanie rzeczy bez znaczka. Na czarno nie pracowałem.
Za młodu to i owo ściągałem ale nie twierdze, ze to wina rzadu, niskich płac, kosztów czy sprawiedliwości społecznej - ot byłem, wiem ze robiłem
@karolzzr: Kolego, te markowe rzeczy, o ktorych wapominasz to te raybany z alli? Rzucilem okiem na Twoje posty i jest mi Ciebie szkoda. Uwierz mi chcialbys byc takim "frajerem" jak ja. Nie musialbys wtedy jezdzic 15 letnia renault albo kupowac podrobek.
@Tubanja ale co te koszulki są szyte technologią nasa? materiały przywiozą z tajnego ośrodka nike? daj spokój wszystko da radę znaleźć albo wystarcza odpowiednie zamienniki. co do drugiego to chodzi o identyfikację z klubem a nie z logiem producenta na koszulce