Wpis z mikrobloga

Co trzeba mieć w głowie by zamówić koszulkę reprezentacji z #aliexpress xD
Widze że już kilku mirków się chwaliło. To tak jakbym zamówił koszulkę Legii od Chińczyków.
Nie stać Cię to nie kupuj.
Wytłumaczcie mi w ogóle sens kupowania podróbek stamtąd.
Okulary za 5$ niby raybany a gówno takie że za 10 lat nie będziecie widzieć bo oślepniecie.
Dla samego znaczka? Nie lepiej kupić za 50zł jakieś bez firmowe ale takie że w lato słońce was nie razi?
To samo z ciuchami/butami.
Jaki jest sens kupowanie butów które rozjebią się w kilka miesięcy, potem żal i płacz bo buty niewygodne i #!$%@?.
Koszulki polo za 7$ z znaczkiem jakim tylko chcesz XDDD
Po co? By lans był na mieście/plaży? Dupeczki będziesz rwał na koszulkę "firmową" a potem jak wyjdziesz z nią z klubu i zaciągniesz do piwnicy to powiesz "tylko cicho bo rodzice śpią w pokoju obok"
a panna się zrobi sucha jak chleb po niedzieli? xD
Kupisz w zwykłym sklepie bez znaczka dużo lepszej jakości polo i to samo tyczy się innych rzeczy (np. bielizna CALVIN KLEIN XD) .
Rozumiem jakieś chińskie telefony, ale nigdy nie zrozumiem kupowania czegoś dla samego znaczka.
Kiedyś na stadionie 10 lecia były sprzedawane buty po 30-40 zł a na tzw koronie te same buty z doklejonym chamsko znaczkiem NIKE albo ADIDAS i #!$%@? tam były już po 80 xD i ludzie brali mimo to BO ZNACZEK!
#pilkanozna #modameska
  • 76
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Siłą MArketingu. O ile koszulke Legii jestem w stanie zrozumieć o tyle, gdzie niby #!$%@? sprzedają oryginalne akcesoria reprezentacji polski? PRzecież każda firma sobie to z chin załatwia....
No i co jak jestem kibicem liverpoolu a mieszkam w PL? MAM ściągać z UK koszulke? Prościej i taniej z Chin...
  • Odpowiedz
@Oskarek89: co do tych rejbamów to masz rację... sam kiedyś kupiłem jakiegoś ciucha w lumpie i w środku - jak zobaczyłem w domu - ktoś przez przypadek zostawił raybamy... myślałem, że to jakieś podróbki, dobrze wykonane podróbki... ale ostatnio dopiero miałem kontakt z podróbami - giętki, lekki szmelc, który rozleci się po wystawieniu go na słońce. Byłem w szoku, że aż tak liche jest to dziadostwo, ale w jeszcze większym, że
  • Odpowiedz
@Oskarek89: no tak srednio bo kogo niby ? ja rozumiem ktos by sprzedawal podrobki jako oryginalki i ktos nieswiadomy zaplacilby prawdziwa cene, albo troszke taniej, a tu po prostu koles ma swiadomosc ze kupuje #!$%@? i placi tyle jak dla #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) przeciez tak jak piszesz i tak go nie stac, wiec nie kupilby oryginaly i tak ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: Widać po allegro jak wiele osób myśli że kupuje oryginały...
Wyobraź sobie że sprzedajesz koszulki firmy Ch-jogromPL po 30zł, a ja je podrabiam i sprzedaję po 25zł. Ludzie kupują u mnie bo taniej Ty upadasz xD i co? Nikogo nie okradają? Okradają Ciebie bo mogliby dopłacić 5zł więcej i mieć od Ciebie oryginał ale wolą zapłacić mniej i Ty nic nie zarabiasz.
  • Odpowiedz
@Oskarek89 zrozum chlopie ze nie kazdego stac na oryginalne towary i samochody z salonu #pdk kupilem koszulke Arsenalu z ali bo nie #!$%@? 400 zl za oryginalna a w szafie sobie wisi z tego sezonu koszulka i bedzie to fajna pamiątka, to tylko przyklad a argumentow za kupowaniem #!$%@? jest wiecej
  • Odpowiedz
@Oskarek89: no a czy te firmy upadaja ? no raczej nie, maja tak mocno wyrobiona marke, ktora zrobili no nie wiem, swietnymi materialami itd to se poradza, wiec jezeli moje koszulki cechowaloby super wykonanie itd to i tak duza czesc ludzi wolala by kupic je ode mnie majac pewnosc i swiadomosc ze dostana oryginalny tower i tyle, tak ja to widze dziala ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiadomo
  • Odpowiedz
@karolzzr: to niech wszyscy zaczną kupować koszulki Arsenalu z ALiexpress, klub przestanie mieć przychody z tego tytułu, nie będzie na transfery/kontrakty i zacznie się sprzedawanie zawodników, klub zacznie się staczać i tyle XD
  • Odpowiedz
@Oskarek89: kiedyś kiedyś pamiętam że sam znaczek był wyznacznikiem lansu. Za gówniaka marzylo się żeby mieć koszulkę z jakimś znanym piłkarzem albo buty najki czy adidasa (były to czasy gdy grało się w piłkę osiedle na osiedle a jak ktoś miał kompa to był w ogóle szał). Teraz jestem zdania że lepiej dołożyć i kupić coś porządnego niż wydać mniej a to "coś" się popsuje. Czemu ludzie kupują u Chińczyków? Pewnie
  • Odpowiedz
@FreezMan: za dzieciaka to nie miało się dużo do gadania, chodził się w tym co rodzice kupili.
Jeszcze najlepsze tak jak mówisz przez presję jest to że jak przyjdzie CI taki do szkoły/pracy w koszulce za 7$ to i tak będzie wkręcał że kupił za 299zł w Centrum
  • Odpowiedz
@plumkajacy_kalafior: tak, skoro kibicujesz im to wspieraj klub i kup w oficjalnym sklepie Liverpoolu...


@Oskarek89:
czyli jak kibiicuje liverpoolovi to nie moge pojsc do sportowego sklepu i kupic koszulki piłkarskiej ( za gnoja tak robiłem) tylko musze z oficjalnego sklepu kibica w UK XDDDDDDDDDd
  • Odpowiedz