Wpis z mikrobloga

O JAK MNIE #!$%@?Ą TE CIOTY NA KOLARZUWKACH (czy cokolwiek miało to cudowne dziecko dwóch pedałów)

Dwupasmowa droga? Jest.
Dwa pasy jadą w prawo, samochody ruszają? Ruszają.
DDR obok? Jest i to całkiem niezła.

A co robi KOLARZ? #!$%@? DROGĄ MIĘDZY SKRĘCAJĄCYMI SAMOCHODAMI. I tak sobie pedałuje aż go wszyscy i tak nie wyprzedzą.

Strąbiłem KOLARZA ale chyba nie doniosło, bo się nawet nie obejrzał (chyba miał słuchawki w uszach, kasku brak).

Ja nie wiem, czy jak się ma szosę/ostre/kolarzówkę, to można sobie tak #!$%@?ć pomiędzy samochodami pomimo DDR zaraz obok? Czy to po prostu kwestia bycia debilem i bezmózgiem (coś jak stereotypowi kierowcy BMW)?

Chciałoby się napisać #bekazpodludzi ale to jest po prostu #!$%@?ące.

Musiałem zrobić #gorzkiezale bo mnie strasznie #!$%@?ł. Dam jeszcze ##!$%@? i #patologiazmiasta

Załączam rysunek poglądowy.
Pobierz plnk - O JAK MNIE #!$%@?Ą TE CIOTY NA KOLARZUWKACH (czy cokolwiek miało to cudowne dz...
źródło: comment_5S7bn99gCi6LeshzFyvpN1JbCm0rM7G5.jpg
  • 38
@plnk: no niestety ostre koło to największa patola wśród rowerzystów, oni nie jeżdżą, ale lansują się na tych rowerach. chcą żebyś na nich patrzył i podziwiał, są niczym batmani wśród rowerzystów, walczący z przestępczym złem "katamaranów" na drogach i nie spoczną póki wszystkich nie #!$%@?ą, żeby uzmysłowić im jak źle robią jeżdżąc samochodami po ulicach. najlepiej na drodze zachowuje się o dziwo starsze pokolenie na małych wioskach i mieścinach
@paprykarzszczecinski1: w tej mitycznej Holandii też niektóre ścieżki są zbudowane z kostki/płyt. I wiesz co? Wczoraj jak śmigałem to mijał mnie na kolarce koleś właśnie na takiej ścieżce! Przemęczył ten kawałek gdzie była kostka/gorsza nawierzchnia - wszyscy tak tutaj robią. Wybijają sobie potem na "międzymiastową" albo wybierają na jazdy takie ścieżki, gdzie jest lepsza nawierzchnia. Widok rowerzysty na ulicy tutaj gdzie mieszkam to jak zobaczyć UFO. Tam gdzie nie ma oddzielnej