Wpis z mikrobloga

O JAK MNIE #!$%@?Ą TE CIOTY NA KOLARZUWKACH (czy cokolwiek miało to cudowne dziecko dwóch pedałów)

Dwupasmowa droga? Jest.
Dwa pasy jadą w prawo, samochody ruszają? Ruszają.
DDR obok? Jest i to całkiem niezła.

A co robi KOLARZ? #!$%@? DROGĄ MIĘDZY SKRĘCAJĄCYMI SAMOCHODAMI. I tak sobie pedałuje aż go wszyscy i tak nie wyprzedzą.

Strąbiłem KOLARZA ale chyba nie doniosło, bo się nawet nie obejrzał (chyba miał słuchawki w uszach, kasku brak).

Ja nie wiem, czy jak się ma szosę/ostre/kolarzówkę, to można sobie tak #!$%@?ć pomiędzy samochodami pomimo DDR zaraz obok? Czy to po prostu kwestia bycia debilem i bezmózgiem (coś jak stereotypowi kierowcy BMW)?

Chciałoby się napisać #bekazpodludzi ale to jest po prostu #!$%@?ące.

Musiałem zrobić #gorzkiezale bo mnie strasznie #!$%@?ł. Dam jeszcze ##!$%@? i #patologiazmiasta

Załączam rysunek poglądowy.
plnk - O JAK MNIE #!$%@?Ą TE CIOTY NA KOLARZUWKACH (czy cokolwiek miało to cudowne dz...

źródło: comment_5S7bn99gCi6LeshzFyvpN1JbCm0rM7G5.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@plnk: motocykliści też cwele, u siebie mam węższe uliczki i zawsze ruszam z delikatnej #!$%@? jak jestem pierwszy na światłach, podjeżdża taki ciul i nie wjedzie całkiem przede mnie tylko stanie lekko bokiem. Rozjeżdżałbym te #!$%@? z opóźnionym zapłonem.
  • Odpowiedz
@paprykarzszczecinski1: a w czym przeszkadza Ci kostka brukowa jako materiał drogi rowerowej? / cóż, doczytałem. A to "drgania", "większe opory toczenia" i tego typu argumenty. Cóż, rowerzysta ze mnie mniej niż niedzielny, więc mogłem tak tego nie postrzegać. Mimo to, jest droga rowerowa - po jezdni nie można się poruszać.
  • Odpowiedz
@paprykarzszczecinski1: a w czym przeszkadza Ci kostka brukowa jako materiał drogi rowerowej? / cóż, doczytałem. A to "drgania", "większe opory toczenia" i tego typu argumenty. Cóż, rowerzysta ze mnie mniej niż niedzielny, więc mogłem tak tego nie postrzegać. Mimo to, jest droga rowerowa - po jezdni nie można się poruszać.


- rowerem szosowym po kostce to mało przyjemne, inne rowery to bez problemu
- rolkarze itp też wola asfalt, jazdą
  • Odpowiedz
@plnk: @Kaplanka:

Znowu ten idiotyczny wątek. Wy nie oglądacie "Polskich dróg" na yt? Polska ulica to często arena seansów patologii, skąd wam przyszło do głowy, że rowerzyści nie mają prawa występować w tym zaszczytnym gronie szeryfów i Sebów z BMW?
  • Odpowiedz
@elmacio: Otóż to. Dzień w dzień muszę wlec się kilka kilometrów za jednym głupim rowerzystą (b. wąskie pasy i duży ruch w obu kierunkach, wyprzedzanie niemalże niemożliwe) który uparcie jeździ ulicą, mimo, że stowarzyszenia rowerowe wywalczyły piękną drogę dla rowerów (de facto z powodu zbyt wąskiej jezdni by rowery mogły się nią bezpiecznie poruszać; z jednej strony zlikwidowano chodnik i zrobiono drogę rowerową). Ale owa droga rowerowa jest po lewej
  • Odpowiedz
@plnk: odpowiedź prosta wg. kodeksu drogowego:

"Rozdział 5 - Ruch pojazdów

Oddział 11 - Przepisy dodatkowe o ruchu rowerów, motorowerów, pojazdów
  • Odpowiedz
@plnk: Sprawa jest prosta. Na szosówce jedziesz około 40 km/h, na rysunku poglądowym widać, że chodnik jest obok. Wytłumacz najpierw pieszym, że mają iść chodnikiem a nie ścieżką rowerową - to jest jakaś cholerna plaga. Wolę czasem powkurzać ludzi w samochodach niż zabić dziecko na drodze rowerowej (ale wtedy jadę powyżej 50 km/h, żeby aż tak bardzo Was nie wkurzać ;)
  • Odpowiedz
@plnk: nie ogarniam ludzi jezdzacych jednosladami miedzy samochodami. Troche kutwa porządku. OStatnio jade rowerem miejskim no i nie cham sie na sile na poczatek kolejki miedzy furami tylko elegancko staje za samochodem. PAtrze, po chamsku natomaist na motorze sie wciska....policjant.....i to jeszcze warczy na pałe silnikiem by ludzie podjezdzajac do przodu zjezdzali na bok... dx
  • Odpowiedz
@plnk: aż pozwoliłem sobie się zalogować by skomentować. To jak mnie #!$%@?ą te barany na kolarzówkach to przechodzi ludzkie pojęcie. On nie może jechać ścieżką bo on ma profesjonalny rower (tak naprawdę drogi-amatorski) i po ścieżce jeżdżą tylko baby a nie profesjonaliści jak on sam z ogolonymi nogami i koszulce CCC. I potem slalom i omijanie i praktycznie jeden pas jest niedrożny przez takiego cwelusa. Jak takich widzę to poza
  • Odpowiedz