Wpis z mikrobloga

@Ch-jogromPL: stawiałabym jednak na to, że pigułki namieszały troszkę więcej. Apetyt zawsze miała nieprzeciętny i piła dużo kalorii (słodkie kawy, szejki, tego typu żarełko), a po tym jak zaczęła brać tabsy narzekała strasznie na np. zmieniony zapach potu i to, że musi wyrywać sobie włoski z twarzy, bo tworzył jej się a'la zarost. Nie mamy już kontaktu, ale pewnie poszła do lekarza i albo zmieniła te piksy, albo została już
  • Odpowiedz
@MissCthulhu: no namieszaly, w glowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie ma czegos takiego jak pigulki powodujace tycie, jakby byly to by wysylali to do afryki i nei byloby glodujacych ( ͡° ͜ʖ ͡°) jadla i pila po prostu wiecej i waga skoczyla, ewentualnie zaczela nabierac wiecej wody, ale to kilka kg max i tyle
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: AFAIK pigułki starszej generacji mogą powodować tycie i inne związane z tym typowo hormonalne dolegliwości, takie same jakie są przy dysfunkcjach tarczycy (to akurat leczyłam sama i znam te objawy z pierwszej ręki, niestety, uderzenia gorąca, wahania wagi, problemy z owłosieniem, zmiana głosu, zawroty głowy i omdlenia), wystarczy przejrzeć ulotkę dowolnych piksów. No i dużo robi też dopasowanie odpowiednich przez gina. Na apetyt pewno też wpływają.

Coś za coś.
  • Odpowiedz
@MissCthulhu: wklej mi badania, nazwy itd, chetnie poczytam o tabletkach powodujace 'tycie' same z siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) dla mnie sa tylko tak:

kobieta jadla 2000kcal i wage miala ciagle taka sama czyli jej 'zerowka' i 2 sytuacje kiedy zaczela brac tabletki:

- tabletki spowodowaly ze jej zerowka 'zmalala' i np jedzac teraz 1800kcal bedzie ten sam efekt co wczesniej na 2000, to znaczy ze
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: nie wkleję, bo jestem leniem w kwestii surfowania po internecie i teraz nie mam ich pod ręką, a nie chcę spędzać godziny na szukaniu wiarygodnych źródeł - ale przeglądałam kiedyś sporo takich stron jak kilka lat temu rozważałam wszystkie 'za i przeciw' antykoncepcji hormonalnej którą chciałam chwilowo stosować.

Żeby było jasne - ja zgadzam się i sama sądzę, że jedyny przepis na otyłość to przyjmowanie więcej kalorii niż wykorzystujemy.
  • Odpowiedz
@karczochh:
1. Nie jestem ułomna
2. Nie ma w regulaminie Mikroblogu obowiązku korzystania z tagów. To jest dodatkowa opcja.
3. Potrafię zdecydować, ale warto zapytać o radę.
4. Nawet jeżeli mnie przekonasz to i tak pojawi się 100 innych co nie będzie tagować. Chcesz zmian? Pisz @Moderacja a nie mi gitarę na lewo zawracasz i zaśmiecasz wątek jak jakiś ułomny człowiek.
  • Odpowiedz
jak jakiś ułomny człowiek.


@ZasilaczKomputerowy: powtarzanie czyichś obelg świadczy o braku wyobraźni a co za tym idzie niskiej inteligencji.

Nie jestem ułomna


@ZasilaczKomputerowy: przepraszam nie zauważyłem ze jesteś dziewczyną. Ale dzięki temu że zwróciłaś mi na to uwagę wiem z kim mam do czynienia i kończę tą bezproduktywną dyskusje.
  • Odpowiedz