Wpis z mikrobloga

Czołem mirki, pomożecie ? Mam taki problem, kupiłem dzisiaj kartę sieciową WIFI na USB, podłączyłem do stacjonarnego pc pod xp i chce się połączyć bezprzewodowo z routerem, ciągle mam niestety w połączeniu informację o pobieraniu adresu sieciowego, które to trwa w nieskończoność ; / Na jakimś forum przeczytałem, że jakiemuś gościowi z tym samym problemem pomogło naciśniecie opcji " ukryj ikony dla urządzeń sieciowych UPnP " w Moich miejscach sieciowych, chciałem to zrobić, ale po naciśnięciu tej opcji wyskakuje mi błąd " Nie można było zainicjować aplikacji " :C WTF ? Jestem w czarnej dupie i teraz nie wiem co zrobić, macie jakiś pomysł ?

#pomocy #pomoc #help #komputery #problem #siec #laptopy #konfiguracja #wifi #router #modem #internet #windowsxp #blad
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ETplayer: @Rebellion: Aha, jeszcze jedna informacja, nie wiem czy to będzie przydatne, ale kilka miechów temu na tym stacjonarnym PC był ten śmieszny wirus cyber policja czy jakoś on się nazywał, nie mogłem go niczym się pozbyć i w końcu potraktowałem go Combofixem, czy on czasem nie mógł czegoś napsuć w systemie ?
  • Odpowiedz
@Rebellion: Cholera, coś jest na rzeczy z tą siecią, np. jak chce wyłączyć połączenie sieciowe do wyskakuje mi błąd podczas wyłączania połączenia, " W tej chwili nie można wyłączyć połączenia. Być może to połączenie korzysta z jednego lub więcej protokołów nie obsługujących standardu Plug-And-Play lub zostało zainicjowane przez innego użytkownika lub konto systemowe. "

:I Ale kwiatki.
  • Odpowiedz
@xolur: Livebox 2.0

@Rebellion: O, dobry pomysł, będę wiedział czy to problem urządzenia czy systemu, ale coś mi się wydaje, że systemu, bo naciskając prawym na połączeniu sieciowym i próbując je włączyć/ wyłączyć wyskakują błędy, że się nie da, da się za to włączyć/wyłączyć biorąc prawy na właściwości połączenia sieciowego>konfuguruj> i na dole jest opcja " użycie urządzenia " - nie używaj tego urządzenia ( wyłącz )/użyj tego
  • Odpowiedz
@LubieDlugoSpac: Hmm ja swego czasu uzywałem TP LINK TL-WN721N. Jeżeli masz xp to weź zrób go do sp3, pobierz stery od producenta, restart i powinno pomóc. Dla bezpieczeństwa możesz usunąć sterowniki które wgrała winda.
  • Odpowiedz
@Rebellion: @Gruby_King: @xolur: @ETplayer: @rbrck: Tak jak podejrzewałem, na laptopie karta wifi pod zainstalowaniu sterów połączyła się z routkiem bez problemów, więc zająłem się komputerem stacjonarnym z xp, z płytki z windowsem skopiowałem brakujące pliki dll, bo kiedy chcialem zainstalowac dodatkowe skladniki systemu windows to wyskakiwaly bledy z informacja, jakich plikow potrzeba, wiec pokopiowalem, pozniej zainstalowalem te wszystkie #!$%@? zwiazane z siecią,
  • Odpowiedz