Wpis z mikrobloga

Logika lewicy jest mi totalnie obca i wręcz nie mogę jej pojąć.

Nie można wprowadzić państwa kościelnego które byłyby ułatwieniem życia dla tysięcy ludzi, bo przypadkiem jakichś kilku klech bez celibatu mogłoby skorzystać i dziedziczyć po sobie.

Nie można wprowadzać zmian w świętach np. zamiast Dnia Matki i Dnia Ojca robić Dzień Świętej Rodziny, żeby nie robić przykrości dzieciom i rodzicom z katolickich rodzin, bo przypadkiem jakichś dwóch ministrantów mających zaciesz mogłoby na tym skorzystać.

Nie można wprowadzić nic na czym mógłby skorzystać ktoś uznany za "uprawnionego"

Idźcie się leczyć, bo ta paranoja to już choroba.

#pdk #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa
  • 9
Użytkownik @Howea napisał:

Logika prawaków jest mi totalnie obca i wręcz nie mogę jej pojąć.


Nie można wprowadzić związków partnerskich, które byłyby ułatwieniem życia dla tysięcy ludzi, bo przypadkiem jakichś kilku gejów mogłoby skorzystać i dziedziczyć po sobie.

Nie można wprowadzać zmian w świętach np. zamiast Dnia Matki i Dnia Ojca robić Dzień Rodziny, żeby nie robić przykrości dzieciom i rodzicom z niepełnych rodzin, bo przypadkiem jakichś dwóch gejów mających dziecko mogłoby
@Brzytwa_Ockhama: Ale widzisz, problem w tym, że twoja wersja jest po prostu głupia
1. Księża powinni być traktowani jak wszyscy inni ludzie więc powinni normalnie móc sobie adoptować
2. Nikt nie broni Ci obchodzenia dnia pięciuset rodzin świętszych niż najświętsze
3. Nie można wprowadzić niczego co dyskryminuje, atakuje, lub ogranicza prawa kogokolwiek
4. Idź przeczytaj jakąś książkę, albo chociaż opracowanie na temat myśli lewicowych. Może wtedy przestaniesz się ośmieszać tworząc takie
@Brzytwa_Ockhama:

Nie można wprowadzić państwa kościelnego które byłyby ułatwieniem życia dla tysięcy ludzi, bo przypadkiem jakichś kilku klech bez celibatu mogłoby skorzystać i dziedziczyć po sobie.


Ależ skąd! Jak najbardziej, niechaj przestaną kisić kusie w sutannach i niechaj dupczą, co tylko im pozwoli się dupczyć. I niechże zawierają sobie małżeństwa według uznania, z kobietami lub mężczyznami, aby mieli możliwość dziedziczenia - tylko do gówniaków wara.

Widzisz, nie wiesz nic o lewactwie