Wpis z mikrobloga

Mirki jestem ciekaw waszego zdania. Co byście wybrali Audi Q7 czy Volvo XC90?

Popełniłem ostatnio porównanie tych dwóch aut i jestem ciekaw co Wy byście wybrali, patrząc jedynie na wygląd aut i dane techniczne. Audi Q7 3.0 TFSI vs Volvo XC90 T6 Polestar. #audi vs #volvo 3.0 V6 kompresor vs 2.0 R4 turbobenzyna. 333 KM vs 334 KM. 440 Nm vs 440 Nm. 6,3 s vs 6,4 s. AWD vs AWD. 310 400 zł vs 286 200 zł.

Oczywiście dokładne dane i więcej zdjęć jest tutaj:

http://autowizja.pl/2016/05/audi-q7-3-0-tfsi-vs-volvo-xc90-t6-porownanie/

#autowizja <- mój tag o testowaniu aut

#motoryzacja #samochody
pussyrider - Mirki jestem ciekaw waszego zdania. Co byście wybrali Audi Q7 czy Volvo ...

źródło: comment_Vkd9ezkbEEzSqV10Dr9asG3Rw78nrNq9.jpg

Pobierz

Co wybierasz?

  • Audi Q7 37.7% (109)
  • Volvo XC90 62.3% (180)

Oddanych głosów: 289

  • 15
  • Odpowiedz
@pussyrider: zdecydowanie Volvo, ten design im się niesamowicie udał ( ͡º ͜ʖ͡º) szczególnie przednie światła. Gdyby nie design to wybrałbym Audi ze względu na niesamowitą jakość wykonania wnętrza i materiały, design nie jest zły, ale jednak do Volvo sporo mu brakuje. No i ze względu na to, że to SUV tylko hybrydy lub diesel.
  • Odpowiedz
@pussyrider: Ten do którego da się kupić najdłuższą gwarancję z największym przebiegiem to po pierwsze a po drugie przejechać się każdym z nich i to nie 5 Minut ale porządnie: Autostrada miasto, ustawić 2-3 cele w nawigacji, porównać wyposażenie i jego ceny ot i wszystko.
I jeszcze jedno przyzwyczajenia. Jak poprzednie / drugie auto to np. Skoda też z VAG to przesiadka na Q7 łatwiejsza. Jak już Volvo to też
  • Odpowiedz
Audi, bo V6. Chyba, bo nie jeździłem.
Volvo jeździło mi się dobrze, ale... trochę brakuje temu autu charakteru. Jest świetne, kompetentne, żwawe i bardzo wygodne. Ale mimo wszystko, trochę się przez te pare dni w nim wynudziłem.
  • Odpowiedz
  • 0
@pussyrider ostatnio ktoś z mojej rodziny stanął przed podobną decyzją i powiem szczerze że mimo wszystko wybrałbym audi, głównie ze względu na silnik,sprawdzone niemieckie benzynowe V6 jest znacznie lepsze w porównaniu do rzędowej czwórki
  • Odpowiedz
@pussyrider: Q7 wyglada jakby wzieli A6 w kombiku, podniesli zawieszenie, a nadwozie opierdzielili naokolo blacha,. zeby przeswit nie byl za duzy. Tragedia. No i to zawsze "Vorsprung durch (VW) Technik" - czyli gowno a nie Vorsprung ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz