Wpis z mikrobloga

aj mirki bawiłem się trochę w te #drony najpierw małe #h8mini później większy #tarantulax6 ale to nie jest tani sport. Pojechałem dzisiaj polatac z xiaomi 3 minuty i ta chińska zabawka padła na ziemię używając ramię. Więcej już chyba zapłaciłem za naprawy niż faktycznie latałem. Teraz przesiąść się na coś lepszego to koszt chociaż 1000-1200 zł, a i to nie wiadomo o czy się nie rozleci zaraz. Już mi przechodzi. Nie chodzi tu o skilla bo latać umiem ale jak zabawka przestaje cię słychać leci gdzie chce i nagle pada na twarz to człowiek ma dość
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eternaljassie: u mnie był hubsan, którego straciłem i teraz eachine racer, którego katuję i jak na entry Level to jestem mega zadowolony. W 150$ się zamkniesz + baterie i będziesz pan zadowolony
  • Odpowiedz
  • 0
@PiotrokeJ @psposki miałem ale co chciałem obczaić poor man fpv :) edit :Właśnie mi uświadomiłes że to powoduje Zakłócenia bo kiedyś robiłem też tak że włączyłem wifi i miałem problemy z kontrolą. Kurde czemu nikt nie powiedział nic przecież są drony gdzie tak działa fpv właśnie po WiFi
  • Odpowiedz
Kurde czemu nikt nie powiedział nic przecież są drony gdzie tak działa fpv właśnie po WiFi


@eternaljassie: bo one nie są poor man drone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ty mówisz że tracisz kontrolę przy włączonym Wi-Fi w Yi, a ja pierwszy raz jak wyszedłem z nią polatać, w Grudniu (było kilka stopni na plusie) to mi ona uciekła i wylądowała 300 metrów dalej. Tak jakby temperatura
  • Odpowiedz
  • 0
@psposki szczerze to nie do końca ogarniam takie rzeczy stąd moja niewiedza i problemy ale człowiek uczy się całe życie podobno i nie jestem idiota. Mam wyższe wykształcenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Harry19911 Też tak trochę mam niby spoko opcja fajna zabawa ale robi się kosztowna i momentami oglądając milionowy filmik o drogach myślę po co mi to? ile można latać i nagrywac okoliczne pola. Najtańszy dron z gpsem xk x380 jakoś tak to koszt 1000 zł bez fpv, najtańszy Racer to ta sama sytuacja a ja nawet nie mam z kim latać żona jak słyszy że podjedziemy na chwilę na boisko to
  • Odpowiedz
@DejwiD: ooo powiem ci ze nie widziałem tego modelu i że to w połowie tej ceny, chociaż zakładając, że jest to takie tanie to pewnie będzie jak z tarantulą więcej naprawiania niż latania. Koleś w ostatnich komentarzach pisał że po drugim locie spalił mu się jeden silnik, a drugi coś mu dziwnie głośno chodzi, więc zakładam że to też gówno. Może ty masz i powiesz coś więcej?

PS. Tak bez
  • Odpowiedz
@DejwiD: Nie chciałbym ładować w to mnóstwo gotówki, a ewentualnie kupić coś co dużo nie kosztuje i nie rozlatuje się jak domek z kart po twardym londowaniu. Kupić coś lepszego i ostatecznie zdecydować czy chce się w to dalej bawić. Kiedyś oglądałem ten filmik: https://www.youtube.com/watch?v=hqIpSeEtAbE i sprawdziłem na GB mam jeszcze $30 więc za tą ramę zapłaciłbym max 250 zł z wysyłką (http://www.gearbest.com/multi-rotor-parts/pp_308880.html). Niestety nie ma tam kontrolera i
  • Odpowiedz