Wpis z mikrobloga

aj mirki bawiłem się trochę w te #drony najpierw małe #h8mini później większy #tarantulax6 ale to nie jest tani sport. Pojechałem dzisiaj polatac z xiaomi 3 minuty i ta chińska zabawka padła na ziemię używając ramię. Więcej już chyba zapłaciłem za naprawy niż faktycznie latałem. Teraz przesiąść się na coś lepszego to koszt chociaż 1000-1200 zł, a i to nie wiadomo o czy się nie rozleci zaraz. Już mi przechodzi. Nie chodzi tu o skilla bo latać umiem ale jak zabawka przestaje cię słychać leci gdzie chce i nagle pada na twarz to człowiek ma dość
  • 28
@eternaljassie: u mnie był hubsan, którego straciłem i teraz eachine racer, którego katuję i jak na entry Level to jestem mega zadowolony. W 150$ się zamkniesz + baterie i będziesz pan zadowolony
@PiotrokeJ @psposki miałem ale co chciałem obczaić poor man fpv :) edit :Właśnie mi uświadomiłes że to powoduje Zakłócenia bo kiedyś robiłem też tak że włączyłem wifi i miałem problemy z kontrolą. Kurde czemu nikt nie powiedział nic przecież są drony gdzie tak działa fpv właśnie po WiFi
Kurde czemu nikt nie powiedział nic przecież są drony gdzie tak działa fpv właśnie po WiFi


@eternaljassie: bo one nie są poor man drone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ty mówisz że tracisz kontrolę przy włączonym Wi-Fi w Yi, a ja pierwszy raz jak wyszedłem z nią polatać, w Grudniu (było kilka stopni na plusie) to mi ona uciekła i wylądowała 300 metrów dalej. Tak jakby temperatura też
@Harry19911 Też tak trochę mam niby spoko opcja fajna zabawa ale robi się kosztowna i momentami oglądając milionowy filmik o drogach myślę po co mi to? ile można latać i nagrywac okoliczne pola. Najtańszy dron z gpsem xk x380 jakoś tak to koszt 1000 zł bez fpv, najtańszy Racer to ta sama sytuacja a ja nawet nie mam z kim latać żona jak słyszy że podjedziemy na chwilę na boisko to już
@DejwiD: ooo powiem ci ze nie widziałem tego modelu i że to w połowie tej ceny, chociaż zakładając, że jest to takie tanie to pewnie będzie jak z tarantulą więcej naprawiania niż latania. Koleś w ostatnich komentarzach pisał że po drugim locie spalił mu się jeden silnik, a drugi coś mu dziwnie głośno chodzi, więc zakładam że to też gówno. Może ty masz i powiesz coś więcej?

PS. Tak bez żony,
@DejwiD: Nie chciałbym ładować w to mnóstwo gotówki, a ewentualnie kupić coś co dużo nie kosztuje i nie rozlatuje się jak domek z kart po twardym londowaniu. Kupić coś lepszego i ostatecznie zdecydować czy chce się w to dalej bawić. Kiedyś oglądałem ten filmik: https://www.youtube.com/watch?v=hqIpSeEtAbE i sprawdziłem na GB mam jeszcze $30 więc za tą ramę zapłaciłbym max 250 zł z wysyłką (http://www.gearbest.com/multi-rotor-parts/pp_308880.html). Niestety nie ma tam kontrolera i baterii.