Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, w sierpniu będę tatą :) I jestem na etapie wyboru wózka dla córeczki.
Teściowa powiedziała, że płaci za wózek :) My mamy wybrać tylko konkretny model.
I tu właśnie potrzebuje waszej pomocy! Nie wiem na co patrzeć przy wyborze wózka...
Ma być lekki (mieszkamy w bloku z windą, ale trzeba na półpiętro do windy się wdrapać z wózkiem), skrętne i pompowane kółka, ładnie się i prosto składać i nie wiem co jeszcze jest ważne w wózku...
Polecacie jakieś konkretne modele ?
Cena nie gra roli (ale myśle że 5k zł to powinien być rozsądny max.)

#rodzice #rodzicielstwo #dzieci #wozkidzieciece #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 11
  • Odpowiedz
@cd6057: Xlander xmove, ja to targam na 3 pietro i żyje, wejście na półpiętro to pryszczyk;). Wózek solidny i wygodny w użytkowaniu. Wada/zaleta - to gondola ze spacerówka, wiec starcza na dluuuugi czas, ale jest nieco cięższa, niz jakbyś to kupował osobno. Kosztuje do 3k, my przy kupnie dostaliśmy fotelik w komplecie. Gratulacje!
  • Odpowiedz
@cd6057: Britax Go (3w1). Prowadzi się jednym palcem (dosłownie!), genialny do miasta. Minusy - nie nadaje się na wyboje i bardzo rozwalone chodniki, nie ma przekładanej rączki i ma krótką budkę (można dokupić przedłużenie lub zakładać żagiel. Mi to nie przeszkadzało, jeździłam po prostych drogach i jeździło się nim jak mercedesem ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Myślę, że przekładana rączka to duży komfort, zawsze możesz obrócić wózek tak,
  • Odpowiedz
  • 0
@cd6057 Na początek: gratuluję! :)
Bebetto Torino :) daje radę, jest zwrotny i wygodny. Nie wiem jak będzie z wnoszeniem bo jest trochę ciężki (ale solidny).
  • Odpowiedz