Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie jak wycenić projekt stworzenia aplikacji w c#.Mam zrobić firmie parę widoków i w przyszłości może będę u nich pracował. Trochę to po znajomości ta praca ale muszę wycenić siebie najpierw zdalnie. myślę że jak im powiem za dużo kasy za jeden projekt to ich odstraszę. Najpierw parę projektów zdalnie a potem ewentualnie praca.

Aplikacja ma mieć 7 widoków + komunikacja z serwerem i przetwarzanie danych - proste sprawy.

mam 1 rok doświadczenia w programowaniu i projekt myślę zrobić w 3 tygodnie.

Nie wiem czy powiedzieć lepiej ile kasy za godzine ? czy powiedziec lepiej za cały projekt ile kasy a bede robił tyle ile trzeba??? Na co patrzeć przy wycenie ?

#programowanie #naukaprogramowania #informatyka
  • 21
wszystko? Dlaczego niby ludzie zarabiaja wiecej w zaleznosci od stazu? Dlaczego np. w przypadkach przetargow staz i doswiadczenie firmy jest istotnym czynnikiem?


Ale on ma w 100% kwalifikacje jeśi potrafi to wykonać od A do Z więc staż tutaj nie ma nic do rzeczy. Istotny może być przy pracy na etacie, bo mówi mniej więcej pracodawcy ile % twojego wkładu będzie w daną prace na danym stanowisku a ile trzeba będzie ci