Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że internet ogólnie umiera? Nie chodzi mi o stronki dla normików, ale taki internet, dla ludzi którzy spędzają tu sporo czasu. Największe fora świecą pustkami, na odpowiedź czeka się dniami. Nic ciekawego się już nie dzieje. Pozostały wulgaryzmy i śmieszne obrazki. Nawet #4chan to już nie to co kiedyś. Wydaje mi się i czytając coraz więcej postów jestem wręcz przekonany, że dzieje się to ze względu na próżnię. Powstała ona na skutek ożenku starszych użytkowników, a potencjalni nowsi, już dziś posiadają dziewczyny, grają w gierki i tyle im wystarcza. Brak ludzi do kontynuacji dzieła. Co z internetem, mirki? Zapraszam do dyskusji :) #oswiadczenie #takaprawda #internet
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matowoszary: I mnie to boli, nie powiem. Młodym użytkownikiem jestem, ale pamiętam jak byłem jeszcze młodszy (( ͡° ͜ʖ ͡°)) i człowiek z wypiekami czytał te wątki. Nawet teraz z perspektywy, ciekawe tematy są tam poruszane i napisane z głową. Dziś w większości mamy wpisy pokroju fb, typu hehe, beka, gdzie to ja nie byłem z dziewczyną/chłopakiem, patrzcie jak się bawię. Wszystko, żeby ego podbudować, nic
  • Odpowiedz