Wpis z mikrobloga

Mireczki #emigracja #eastmidlands #yorkshire #nottingham #yorkshire - ktoś chętny na wypad w góry w sobotę lub niedzielę ?Niestety mój różowy siedzi w pracy a wizja niedzieli w piwnicy mnie przeraża. Przypominam, że w poniedziałek jest Bank Holiday.

Uderzam na Kinder Scout, milo by było wyskoczyć większa ekipa :) W drodze powrotnej można wyskoczyć na hamburgera u podnóża Kinder Scout - najlepsze jakie do tej pory w UK jadłem :)

Auto niekonieczne - wystarczy pociagiem dojechać do Edale (z Sheffield 30 minut), parking jest przy dworcu w Edale. Górka mega łatwa i wystarczą trampki :) Wołam tez #barnsley #sheffield oraz potencjalnie zainteresowanych @Namarin @sorek (:P) @espectsorka @ciezkiprzypadek @hazadSK @innv.

@sorek - możesz zawołać innych potencjalnie zainteresowanych, bo nie mam głowy do nicków ? THX.

Pic related.
Pobierz Wujek_Fester - Mireczki #emigracja #eastmidlands #yorkshire #nottingham #yorkshire - ...
źródło: comment_LqvvhJwWnjFGaV0HXhCG655casR8Xacf.jpg
  • 29
@fixie: The Rambler Inn.
@dudustd: @LeeBee: @czubaba: @smieszekzagranico: @Vegan @Namarin @ciezkiprzypadek @hazadSK @sorek

Szykuje się piękna pogoda :) Pamiętajcie żeby zabrać jakieś czapki aby sobie nikt karku nie przegrzał, wygodne buty i butelkę wody.Więcej nie trzeba, no może poza aparatem.

Spotykamy się o godzinie 11 w Edale - parking koło stacji kolejowej powinien być pusty, jak nie to każdy musi poszukać na własną rękę w okolicy. Zbiórka