Wpis z mikrobloga

@renalum: Nie uważam, że to nic niewarte gówno, posiada naprawdę wiele funkcji, których nie oferuje żadne urządzenie na rynku. Nikt nie wymusza, dajesz się namówić to twoja sprawa. Widziałem pracę urządzenia i jestem pod wrażeniem ale nie kupiłem bo 1-można w nim przygotować właściwie tylko papki, 2-szkoda mi kasy na robota kuchennego za 5k z którego skorzystam pewnie max 1 raz na tydzień
1. Tak namawia ale nie wszyscy się godzą.
  • Odpowiedz
@renalum: Oczywiście nie chcę się kłócić, chciałem tylko przedstawić mój punkt widzenia (byłem namawiany na jeszcze 2 MLM oprócz vorwerku) i byłem na prezentacji tego urządzenia. Najbardziej rozwalił mnie gościu, który kupował ode mnie starą lodówkę za 50 pln i opowiadał mi jak to dostał propozycję MLMowania jakiejś chemii gospodarczej i jaka to wielka szansa, że aż postanowił się rozstać z żoną i ustawić się na nowo w wynajętym mieszkaniu gdzieś
  • Odpowiedz
@dont_waste_your_life: Wg opinii "ze świata" generalnie jest super o ile nic się z nim złego nie dzieje. Biorąc poprawkę na to, że sami konsultanci zapewne wystawiają pozytywne komentarze to wcale tak różowo może nie być. Po negatywnych komentarzach można snuć domysły, że gwarancja to jakaś fikcja a sam produkt dość często się psuję: http://www.productreview.com.au/p/thermomix-tm-31/m/tm5.html

Kliknij sobie opinie oznaczone jako bad/terrible. Szczerze mówiąc mój różowy namawia mnie na TM5 ale jeżeli mam
  • Odpowiedz