Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@EtaCarinae:

Pytałem się trzech lekarzy (w tym dwóch, którzy mnie operowali) Czy są szanse, że odzyskam władzę w dłoni?

Lekarz numer 1 - jeśli wszystko pójdzie dobrze, to za 9 miesięcy wróci pan do zdrowia
Lekarz numer 2 - tylko Bóg wie takie rzeczy
Lekarz numer 3 - jakbym wiedział takie rzeczy, to nie siedziałbym tutaj, tylko puścił totka i zamieszkał na teneryfach

Czyli w sumie... Jeśli wróci, to wróci i
@miecz_pultorarenczny: Już nie pamiętam gdzie były kupowane te buty, ale są świetne. Sprzedawane jako zimowe, ale nie mają żadnego podszycia, więc sprawdzają się w cieplejsze dni. Dam znać jak sobie przypomnę.

@MaddoxX1911: Klikasz shift+tylda(~) i kolejny wbity znak traktowany jest, jakbyś pisał go ze wciśniętym altem. ( ͡º ͜ʖ͡º) Teraz mam szynę, nie zdejmę jej.

@saldatoreafilo: Bez deskorolki sobie poradzę, ale czemu chcesz mi
@kaczynski-jaroslaw: Też kiedyś miałem pozrywane ścięgna, co prawda 2 palców, żyły nieruszone (wpadłem na szybe). Obok mnie koleś co sobie na zgięciu łokcia pozrywał wszystko, jak szybę niósł, też całą noc go operowali. Rano obchód a chirurdzy do nas "jak mają sie szybowce xD" Czeka Cie fajna rehabilitacja, mi dali kombinerki połaczone spręzyną i musiałem jakieś klocki podnosić, żeby mięśnie się odbudowały. Pozdro cumplu
Pobierz x.....y - @kaczynski-jaroslaw: Też kiedyś miałem pozrywane ścięgna, co prawda 2 palcó...
źródło: comment_8S4M6XTq4CwQlTUTqqYGk1SFM0RoC2J0.jpg
@kaczynski-jaroslaw: mnie nic nie bolało, ale to jest taka niemoc i szybko będziesz się męczył. Ja bym to porównał do robienia bicka, pompujesz, pompujesz, i gdy już nie dasz rady podnieść, wtedy właśnie musisz to zrobić, ot cała rehabilitacja. Ty w sumie masz poważniejszą sprawę, więc u Ciebie może być inaczej.
@kaczynski-jaroslaw: Wziąłbym w nawias to co lekarze mówią. W grudniu złamałem kręgosłup, trzech mi mówilo, że na siłownię to za rok najwcześniej, a wczoraj robiłem martwy na siłce. Koledze na rowerze wypadło biodro z panewki, mówil mu, że już nigdy na rower nie wsiądzie, a teraz się szykuje do olimpiady na BMX :). Głowa do góry, będzie dobrze tylko się nastaw odpowiednio :-)
@kaczynski-jaroslaw: Cóż...lekarze dobrze ci powiedzieli. O ile kwestia mięśni czy tętnic jest jasna (i przynajmniej tętnice zszyli prawidłowo ;) ) o tyle nerwy - na ich regenerację potrzeba czasu i nie wiadomo jak to będzie. Niemniej głowa do góry, trzymam kciuki :)