Wpis z mikrobloga

@khurghan: @epi: @crine: @Cisek44: @Bartoni: @TomdeX: @StefanBetoniarz: @GrazynianJanuszanu: @Cnrash3: @Python:

Ło pany, to pierwszy raz (a wrzucam swoje materiały od 40 tygodni na mirko ;P), kiedy tyle plusów pod moim autorskim materiałem jest. I tyle miłych słów :) Dzisiaj nad ranem wróciłem zobaczyć jak tam się recka przyjęła, patrzę na plusy i myślę - ee, nie, trzeba iść spać, bo już się
@arkadikuss: Bardzo podoba mi się konwencja przeglądów tygodnia (pomarudzić na pare rzeczy by można ale nie o to w tym chodzi, całość jest mega solidna) ale z chęcią zobczyłbym więcej takich materiałów o konkretnych grach, niekoniecznie premierowych tytułów.

Jak wcześniej reszta powiedziała - masz świetny głos do tego typu rzeczy a od siebie dodam, że podoba mi się ten "luz" w narracji i lekkie podejście do przygotowanego skryptu - można sie
@Python: Wielkie dzięki za miłe słowa poparte konkretnymi argumentami ;) Odnośnie "innych gier", mam już kilka napisanych recenzji różnych tytułów (starszych), jak np. Wolfenstein The New Order, czy Dishonored, InFamous: Second Son i tak dalej. Czekają tylko na konkretny montaż :) Od czasu do czasu takie coś będę wstawiał jak najbardziej. Sam GPT też chciałem rozwinąć (tj, zrobić jeszcze inną serię "przeglądu", ale to się wiąże z wydatkami, więc tutaj muszę
@Finesta: W wielu pomniejszych internetowych kampaniach, czy prezentacjach, jednej ogólnopolskiej reklamie telewizyjnej, oraz na kanałach takich jak TV Gry, IGN Polska (do tej pory) oraz Grasz24 i Miasto Gier. :)