Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #rozowepaski

Wiecie co jest najpiekniejsze w moim zyciu? Przez prawie 3 lata nigdy nie powiedzialem mojej bylem ile zarabiam rocznie i zawsze miala mnie za totalnego cebulaka. Co prawda wydalem na nia w 3 lata tyle ile na butelke whisky tego wieczoru, ale chodzi o porownianie. Dzisiaj widzialem ja z totalnym pajacem, ktory nigdy samodzielnie nie zarobi ani 1pln i czuje pewnego rodzaju oczyszczenie. wreszczcie jestem szczesliwy i mam ja calkowicie w dupie. Ona nigdy nie bedzie swiadoma, ze oszczedzajac na #!$%@? hamburgerze dla niej zarabialem kilkadziesiat tysiecy xD I TA #!$%@? NIGDY NIE ZROZUMIE DLACZEGO! Dajcie kilka plusow zeby rano zobaczyla ten wpis w goracych bo przeglada mirko.


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
#zwiazki #rozowepaski 

Wiecie co...
źródło: comment_oumPY7T7RVCj06nqJgRVftsqnpwpvc6T.jpg
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: boli Cię jej strata i tak sobie tłumaczysz.
Może ona jest szczęśliwa będąc z kimś, kto zabierając ja na spacer nad rzekę kupi jej loda w budce obok.
Ja sam byłem strasznym cebulakiem zanim poznałem różowego
Takim na zasadzie "po co kupować butelkę wody za 75gr, za 3 godziny będę w domu to się napije."

Teraz, kiedy wydaje te pieniądze nie tylko z przymusu, czuje się bardziej szczęśliwy.