Wpis z mikrobloga

@microbid: OK nie napisałeś. Dla mnie w każdym razie jedni i drudzy to patologia pierwszego sortu. W przypadku konfliktu byliby użyci przez polityków jako mięso armatnie i z pieśnią na ustach poszliby lać się nawzajem po ryjach w imię debili patrzących na to zza biurek albo ze swoich nor, w których wydają swoje kretyńskie pisemka i wypisują bzdury w internecie
  • Odpowiedz
Wyglądem pasuje jak ulał: łysy kibol zadymiarz z beemą.

W rzeczywistości ten "prawdziwy patriota" jest miłośnikiem bandyckiej antify – był jednym z wielu patoli, który polubił wpis Antifa Jaworzno "Nacjonalistyczny śmieć zabity we Francji",


@microbid: Jakiego klubu jest kibolem? Z tego co mi wiadomo to chyba poza Polonią Warszawa i niektórymi wyjątkami wszyscy gardzą dookoła antifą i lewakami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aha, koleś żyje w Niemczech i jara się St. Pauli (po Sevilli to jeden z najbardziej lewackich klubów z sierpami i młotami itp.) xD Super dedukcja bulwo. Ktoś jest łysy i gra osiedlowego gangstera = kibol, narodowiec #!$%@? z tym, że "ideały" ma o
  • Odpowiedz
@fierce: Najwieksza beka jest w tym, ze faktycznie beda kroic radia i telewizory, jakby to bylo najbardziej potrzebne w czasie wojny xD Ja jak juz bym zaczail snie na zywnosc wode leki i bron. Na #!$%@? mi telewizor jak pierwsze co poleci to elektrownie.
  • Odpowiedz