Wpis z mikrobloga

KONKURS - do wygrania 2 książki "Wieża", których akcja rozgrywa się w post apokaliptycznym Wrocławiu 20 lat po wojnie nuklearnej. (Uniwersum Metro 2033)

Co musisz zrobić:
1. Zaplusuj ten wpis
2. Napisz w komentarzu tego postu dlaczego to właśnie Ty powinieneś/powinnaś otrzymać tę książkę

Spośród wszystkich komentarzy wybierzemy dzisiaj o 21.00 2 naszym zdaniem najlepszych odpowiedzi
na pytanie konkursowe i właśnie tym osobom rozdamy ksiażki Roberta J. Szmidta

_
#wroclaw #konkurs #metro2033 #otchlan #rozdajo #wieza #ksiazki #fantastyka #kochamwroclaw
Pobierz KochamWroclaw - KONKURS - do wygrania 2 książki "Wieża", których akcja rozgrywa się w...
źródło: comment_ppNdBljnBpiCcyHnpXSKZhwjFbAK52ed.jpg
  • 137
@KochamWroclaw: posiadam aktualnie prawie całą kolekcje z serii universum metro 2033. Post apo interesuję się około 5 lat. A zaczynałem nie winnie od bodajże "Pikniku na skraju drogi". :) Tak czy owak, ostatnio trochę zaniedbałem universum. Brakuje mi 2 ostatnich książek :/. A " wieża" idealnie wręcz uzupełniła by po częsci braki
@KochamWroclaw: W sumie co wam mam napisać? Mało czytam (książek) ale uwielbiam klimaty postapo, jestem fanem klasycznych Falloutów i nawet jestem jednym z współtwórców tłumaczenia moda Restoration Project do Fallouta 2. Jak nie kojarzycie Fallouta to RPG w którym się dużo czyta. Po za tym trochę grałem Metro i całkiem przypadło mi do gustu. Z książek postapo, które czytałem bardzo podobała mi się "Droga".
@KochamWroclaw: Dlaczego to właśnie ja, prosty chłopak z Dolnego Śląska, powinienem dostać tę książkę? Cóż, to całkiem proste. Jutro jak codziennie wsiądę do Kolei Dolnośląskich i prażąc się w w wagonie, w którym oczywiście nie działa klimatyzacja, pomknę przez urocze miejscowości o dźwięcznych nazwach Okmiany, Chojnów czy Legnica, aby wreszcie dotrzeć do Wrocławia. Kiedy znajdę się w stolicy województwa zawsze szukam najwyższego punktu, aby zagłębić się w swoich rozmyślaniach. Po głowie