Wpis z mikrobloga

KONKURS - do wygrania 2 książki "Wieża", których akcja rozgrywa się w post apokaliptycznym Wrocławiu 20 lat po wojnie nuklearnej. (Uniwersum Metro 2033)

Co musisz zrobić:
1. Zaplusuj ten wpis
2. Napisz w komentarzu tego postu dlaczego to właśnie Ty powinieneś/powinnaś otrzymać tę książkę

Spośród wszystkich komentarzy wybierzemy dzisiaj o 21.00 2 naszym zdaniem najlepszych odpowiedzi
na pytanie konkursowe i właśnie tym osobom rozdamy ksiażki Roberta J. Szmidta

_
#wroclaw #konkurs #metro2033 #otchlan #rozdajo #wieza #ksiazki #fantastyka #kochamwroclaw
Pobierz KochamWroclaw - KONKURS - do wygrania 2 książki "Wieża", których akcja rozgrywa się w...
źródło: comment_ppNdBljnBpiCcyHnpXSKZhwjFbAK52ed.jpg
  • 137
@KochamWroclaw: Witam, nie będę kłamał, że jestem ogromnym fanem post-apo, bo raczej wolę fantastkę. Jednak książki z uniwersum Glukhlovskiego - Metro 2033 bardzo cenię i jestem ich fanem. Do tej pory przeczytałem trylogię Metra + przeszedłem obie gry, a do tego pożarłem trylogię Diakowa "Do światła" (Sankt Petersburg, a poźniej podróż do Władywostoku). Stąd też chętnie złapię za coś co napisał Polak i co tym bardziej dzieje się w Polszy. Pozdrawiam
@KochamWroclaw: chce wygrać bo uwielbiam postapokaliptyczny klimat w książkach,grach i filmach,cały czas siedze grając w Stalkera i czytając Piknik na skraju drogi,plus nigdy nie byłem we Wrocławiu więc może chociaż tak poczuje trochę klimat tego pięknego miasta :D
@KochamWroclaw: Ponieważ jestem nałogowym czytaczem. Jeśli nie czytam dłużej niż miesiąc zaczynam mieć objawy odstawienia. Trzęsą mi się ręce, cały czas myślę o czytaniu, sprawdzam pod łóżkiem czy nie schowałem tam żadnej książki na czarna godzinę. Ponieważ przeczytałem już wiele interesujących mnie utworów, to mam coraz większy problem ze znalezieniem kolejnych, które zaspokoiłyby moje uzależnienie.
"Wieża" wydaje się w pełni trafiać w moje upodobania czytelnicze. Aż chyba bliżej przyjrzę się Panu
@KochamWroclaw: Chciałbym wygrać "Wieżę", bo bardzo lubię tematy post-apo. Czytałem "Metro 2033" oraz polskiego "Stalkera" - spodobało mi się i bardzo chętnie przekonałbym się, jak wygląda wizja postapokaliptycznego Wrocławia. :) Poza tym ostatnio nie czytam za dużo, a chciałbym wrócić do tego "nałogu" i mam nadzieję, że książka od Was by mi w tym pomogła. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@KochamWroclaw: Przeczytałem całą główną serię tj. Metro 2033, 2034, 2035, teraz przymierzam się do przeczytania reszty opowieści umieszczonych w Uniwersum Metro, a tu takie rozdajo ( ͡ ͜ʖ ͡) A zacząć kolejne książki z serii od tej, która rozgrywa się w tak pozytywnym mieście jak Wrocław, czy można lepiej zacząć kolejną przygodę z Metrem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bo jestem w szoku ze autor woli umiejscowic akcje we wroclawiu a nie np w sosnowcu:D a tak na serio to lubie uniwersum metro i orginalna trylogia jest naprawde swietna. mam nadzieje ze I ta ksiazka bedzie dobra
@KochamWroclaw: dzień dobry, nazywam się Kodeks Cywilny i chciałbym wygrać tę książkę ponieważ obecnie czytam książkę Marka Krajewskiego "Śmierć w Breslau" (a więc o przeszłości Wrocławia) i dla porównania chciałbym zobaczyć jak wyglądałby Wrocław w przyszłości. Pozdrawiam.