Wpis z mikrobloga

Gównodrama youtouba przeszła na ekrany telewizji. Grubasowi nie ufam, ale ten gimper to kompletna #!$%@? umysłowa. Tak jak wierzę w mojego niebieskiego to jego sympatii do tego "śmiesznego" gamera kompletnie nie pojmuje.Co chwila chamstwo i #!$%@? + żarty o czyjejś "starej". Dobrze że to tu puścili, może rodzice albo dziadkowie dowiedzą się co ich aniołki oglądają w internecie. Powinny być jakieś ograniczenia wiekowe na internet. A ten cweluch za te żarty powinien dostać krzesłem w ryj, nie lubie go i #!$%@?. Niebieski mówi że pewdiepie tez tak przeklina, zarówno tego jak i tamtego oglądałam tylko chwile, jednak pewdiepie wydaje mi sie o wiele bardziej sympatyczny.

  • 22
@pierozkowyviking: skoro nie chcesz niczego zakazywac, to nie wiem, skad wziela sie nasza dyskusja. To jasne, ze kazdy znajdzie sobie jakas tresc, ktora bedzie uwazal za niechciana, ale tak samo jasne jest, ze taka osoba powinna po prostu takich tresci unikac. Co do potomstwa, to lepiej polegac na wlasnym wychowaniu niz na pomocnej rece panstwa.

Mowiac "Powinny być jakieś ograniczenia wiekowe na internet" odpowiedzialnosc za wychowanie dziecka zrzucasz na panstwo, co