Wpis z mikrobloga

Gównodrama youtouba przeszła na ekrany telewizji. Grubasowi nie ufam, ale ten gimper to kompletna #!$%@? umysłowa. Tak jak wierzę w mojego niebieskiego to jego sympatii do tego "śmiesznego" gamera kompletnie nie pojmuje.Co chwila chamstwo i #!$%@? + żarty o czyjejś "starej". Dobrze że to tu puścili, może rodzice albo dziadkowie dowiedzą się co ich aniołki oglądają w internecie. Powinny być jakieś ograniczenia wiekowe na internet. A ten cweluch za te żarty powinien dostać krzesłem w ryj, nie lubie go i #!$%@?. Niebieski mówi że pewdiepie tez tak przeklina, zarówno tego jak i tamtego oglądałam tylko chwile, jednak pewdiepie wydaje mi sie o wiele bardziej sympatyczny.

  • 22
@pierozkowyviking: Ale po #!$%@? chcesz zakazywac? Uwaga, jak nie chcesz to #!$%@? NIE OGLADAJ. Wiem, ze to trudne, wiem, ze nie potrafisz tego pojac, ale sprobuj, #!$%@?, nie ogladac. Juz? To nie truj dupy.

Zarty to nie wiem, na jutubach polskich granice dobrego smaku juz dawno przekroczone, wiec oni sie nawzajem w gownie taplaja. Ator mowi o stanach depresyjnych, gimper w odpowiedzi pokazuje recepty na tabletki, no plis xD sa siebie
@pffflstlss: A czy ja chce zakazywać, gówniaki w wieku podstawówka, gimbaza są bardzo podatne na wpływy, szczególnie osób które są uważane za fajne, taka postać jak gimper, autorytet dla wielu takich dzieciaków promuje gnojenie kogoś w formie żartu. Później nie ma się co dziwić, że tyle jest agresji i przemocy (coraz częściej tej psychicznej w szkołach). Gimper to rak, a rak jest zły. Nie podoba mi się jego zachowanie i robienie
@pffflstlss: tak bo mój wpis dotyczył głównie tego, żeby hurr durr wszystko zakazać. Gdyby rodzice zwracali wieksza uwage co ich dzieci oglądają w internecie, w szkołach byłby mniejszy syf. Takie odmóżdżanie na pewno im nie pomoże. Nie chodzi mi o jakieś supersystemy, albo blokady dla każdego dzieciaka na internet(a na pewno zakazywanie całemu krajowi, nic takiego nie powiedziałam, chcesz to oglądaj nie to nie, ale chyba raz na jakoś czas można