Wpis z mikrobloga

Hello Mireczki, Mirabelki. Witam się z Wami po raz kolejny na #rozdajo!
Jako że okres zielonej próby minął, conieco się nauczyłem i wiem co potrzeba Mirkom by było im dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dlatego tym razem mam do rozdania 6 super kubeczków z #ibuygou !

Spośród wszystkich plusujących szóstka zwycięzców w środę 18.05 o 18:00 zostanie wybrana.

Jednocześnie zapraszam na równoległe #rozdajo na facebook Ibuygou Poland gdzie za kilka kliknięć można zgarnąć nagrody
Xiaomi: #miband, #powerbank lub słuchawki #piston ( ͡ ͜ʖ ͡)

Zapraszam również do zapoznania się z kuponami zniżkowymi dla wykopków pod #ibuygoukupony w sklepie ibuygou.com.
Nasze atuty to wysyłka w kilka dni z Chin, gwarancja w Polsce i paczka w 99% bezvatowska ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Życzę Wam powodzenia!
#zadarmo #xiaomi
Ibuygou - Hello Mireczki, Mirabelki. Witam się z Wami po raz kolejny na #rozdajo! 
J...

źródło: comment_43rUEdZmhcWvZnFixYGNPIf75mSg661Q.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@npsr: Wniosek w toku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vdr: wersja biała już dostępna, czarna Pro nawet z fabryki nie wyszła w ilości hurtowej. Hugo po rodzinie rozdaje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: Z usterką uderzasz do mnie/supportu i tam staramy się rozwiązać powstały problem. Jeśli usterka jest możliwa do naprawienia/wymiany we Wrocławiu, to odsyłka do nich. Jeżeli jednak problem jest większy, a rozwiązanie jego stoi ponad możliwościami dolnegośląska to wtedy odsyłka do Chin i tam naprawa bądź/i wymiana na nowy model.
Koszta odsyłek ustalane indywidualnie, lecz w większości przypadków na nasz koszt.
Być może niebawem będzie jeszcze jeden punkt serwisowy w
  • Odpowiedz