Wpis z mikrobloga

Jak przygotować swoją mame, że nigdy nie będzie mieć synowej? Co chwila słysze teksty, że znalazłbyś dziewczyne itp. nawet już liczy, że będę z dziewczyną za rok na imprezie rodzinnej. Korci mnie, żeby jej powiedzieć, że ni #!$%@?, bo loszki mi nie odpisują, teraz np. czekam już 12 dni( ͡° ͜ʖ ͡°) na odpowiedź na #badoo ona sie loguje co wieczór ale nawet nie odczytała. #!$%@? mam bo #rozowepaski 18-30 pozajmowane albo instagram snap i atencja, nie chcę kobiety która jest dla każdego. Reszta to paskudy, grube albo wariatki. Obiektywnie to marne moje szanse dlatego pasowałoby już jakoś przygotować rodziców, żeby nie robili sobie nadzei na cokolwiek. Portale tak jak wypisuje tu co chwila to kopalnia beki i walenie głową w mur, a znalezienie wolnej, normalnej, w miarę ładnej i inteligentnej dziewczyny nawet w realu to abstrakcja. Nawet nie ma się z kim umówić na randke.
#smiercwsamotnosciniedlamnie #foreveralone #tfwnogf #podrywajzwykopem #stulejacontent #feels #gorzkiezale #przegryw
  • 33
@Asterling: jak się spina pupę, stresuje albo wyobraża miłość z każdą napotkaną dziewczyną to pewnie tak. trzeba z dystansem i humorem podchodzić do ludzi, wtedy łatwiej nawiązywać kontakty :-)
@brunetroll089: to nie podchodź tak poważnie do każdej niewiasty, nie z każdą trzeba brać ślub i robić dzieci, a nuż będzie fajną koleżanką, może będzie fajna znajomość, a może ciebie z kimś pozna itd itd.