Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pieniadze #zwiazki #tfwnogf

Też macie pieniądze ale nie macie ochoty i pomysłu na ich wydawanie? Co robić z pieniędzmi będąc singlem (28lv)? Samochód już mam, mam też wszystkie gadżety które chciałem a moje hobby nie wymaga nakładów finansowych. Ktoś powie - jedź na wycieczkę, zwiedzaj świat. Ale ja nie mam siły i ochoty jechać gdziekolwiek samemu.

Już bym wolał ładować kase w #rozowegopaska albo gówniaka, przynajmniej dało by mi to jakąś radość i można by porobić coś razem eh
#przemysleniazdupy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 38
@AnonimoweMirkoWyznania: nie mam pieniedzy, moj stan cywilny i lvl ten sam, ale pomysly i ochota na wydawanie sie znajda

Samochod juz mam, gadzetow nie potrzebuje, a moje hobby wymaga nakladow finansowych. Mam sile i ochote zwiedzac swiat!

Mozesz dac ten hajs mi! Nie zmarnuje ( )

A tak na serio zawsze mozesz wspomoc charytatywnie bardziej potrzebujacych, np porzucone gowniaki.
Anon: Jestem troche młodszy ale mam identycznie. Co miesiac potrafie sobie odlozyc duzą część wypłaty, bo nie mam dziewczyny, siedze non stop w domu i pracuje. A jeździć gdziekolwiek mi sie nie chce. Pewnie byłoby inaczej gdybym był z kimś, ale samemu mozna dostac #!$%@? podróżując tak bez celu.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
Wołam obserwujących: