Wpis z mikrobloga

Eurowizja straciła u mnie poważanie. Wcześniej wygrał transwestyta na kobiecych hormonach. Teraz Ukraina z tym.
Ukraina wygrała nie dlatego, że piosenka fajna, tylko dlatego, że ludzie tam cierpią. Ot logika.
Eurowizja to żaden przegląd muzyczny. To festiwal poglądów społeczno/politycznych

#oswiadczenie #eurowizja #muzyka
av18 - Eurowizja straciła u mnie poważanie. Wcześniej wygrał transwestyta na kobiecyc...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@av18: W zeszłym roku była lepsza okazja do głosowania na Ukrainę, akurat trwały działania wojenne, Rosja została wybuczana po całości, że aż mi szkoda było tych dziewczyn, które od nich występowały. Ukraina wygrała tym gównem bo jest "historia" i jest smutne, dla europejskiego plebsu więcej nie trzeba.
  • Odpowiedz
@av18: Conchita nie jest transseksualistką i nie bierze żadnych hormonów. To jest wizerunek sceniczny Thomasa Neuwirtha, który jest mężczyzną zarówno według definicji prawicowych i tych naukowych.
  • Odpowiedz
Conchita nie jest transseksualistką

Napisałem transwestytą, a nie transseksualistką. Poza tym piszesz o nim w rodzaju żeńskim, a po chwili:

jest mężczyzną według definicji prawicowych

LOL
  • Odpowiedz
Swoją drogą biorąc pod uwagę trendy jeśli chodzi o wygląd to sądziłem, że Michał Szpak ma spore szanse ;)
  • Odpowiedz
@av18: a mi się ta ukraińska piosenka bardzo podobała. I piosenkarka jako jedyna podczas całego konkursu przekazała jakieś emocje. Reszta sobie po prostu odśpiewała, co miała do odśpiewania.
  • Odpowiedz
@Dorciqch: @artpop: to jest konkurs piosenki a nie jakieś polityczne g---o. Ukraina może nie była jakaś bardzo słaba, ale utwór ni c---a nie brzmiał, na wygraną na pewno nie zasługiwali
  • Odpowiedz
@artpop: Wchodzi z grubsza w tonację dopiero, jak zaczyna śpiewać po ukraińsku. Potem w tych wstawkach ala RnB też nie jest szczególnie dobrze, ze śpiewu przechodzi do w jakąś melorecytację i do tego ciągle kobita traci dech. Musiałem to przesłuchać jeszcze raz i mam już dość, więc odmawiam dalszej dyskusji wymagającej zapoznania się z materiałem źródłowym. Więc w razie czego wygrałeś - tak, piosenka jest śliczna, kobieta ma skalę jak
  • Odpowiedz