Wpis z mikrobloga

Stało się to co się miało stać, czyli moje cupholdery w #e39 się połamały.. Ktoś ma pomysł jak to rozwiązać? Czy ktoś wie czy w tym miejscu przed klimatyzacją - czy pod tym plastikiem jest dość miejsca by po prostu zrobić dziury do których będzie się wkładać napoje? Macie jakieś inne rozwiązania?

#bmw #bmwsorka
  • 19
@DougStamper: @Szinek: daj spokój, oni chyba celowo zrobili to tak filigranowe, nie wiem jak gośc przejechał 170k mil i nie #!$%@?ł ich ;/ Moge je skleić kropelką czy czymś takim i po prostu nie zamykać ale to pośrednie rozwiązanie.. Może po prostu wsadze tam jakiś blok, w którym wywierce dziury i jakoś go dokleje? Wiercenie w dół jednak wydaje się sensowniejsze.. ;)

@sorek No bo BMW to jest właśnie taka tandeta - wsiadasz do kokpitu i na pierwszy rzut oka niby skóra lans full wypas, a im dalej w las, tym więcej widać pierdół na których jawnie przyoszczędzono w #!$%@?. Jakość plastikowych elementów często pozostawia wiele do życzenia - łamią się, wycierają, ogółem sprawiają wrażenie strasznie tandetnych. Diabeł tkwi w szczegółach, a niestety BMW takie szczegóły traktuje wyjątkowo po macoszemu.
@IlluminateEliminate: Chyba nie w E39. Poza tym nieszczęsnym uchwytem plastiki są wzorowe i nic się nie wyciera, w przeciwieństwie do VAGów z tamtego okresu. Właśnie wręcz przeciwnie, im dalej w las, tym bardziej się rozumie skąd ta renoma. Rozebrałem ten samochód na kawałki i naprawdę taka dbałość o szczegóły to rzadkość.

@sorek: o ile pamiętam to nic tam nie wywiercisz, nie ma miejsca. Ja sobie darowałem i mam tam listwę
@jamtojest: spoko, wyszlifuje to i coś wymyślę - chyba wystarczy miejsca - zaryzykuje w ciemno, jeżdżenie z chybotającymi się kubkami jest gorszym druciarstwem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sorek: a nie myslales zeby po prostu kupic uzywane, z rozbiorki?
Tylko nie allegro itd bo tam zdzieraja, tylko na lokalnym szrocie. O ile masz tam gdzies w okolicy jakichs przedsiebiorczych rodakow prowadzacych szrot ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Naciass: ale daj spokój po co? Żebym się wkurzał i musiał uważać za każdym razem jak teog używam? Przeciez to takie liche gówno ze by zaraz znowu się rozwaliło ;/