Wpis z mikrobloga

Mireczki, chciałabym pojechać nad polskie (ze wzgledu na ogległość i język) #morze na początku sierpnia. Mam samochód dostępny.

Problem jest następujący: idzie tam znaleźć jakiś azylboners? Wolałbym uniknąć tłoku na tyle, na ile to możliwe. Możecie polecić jakieś miejscowości? Myśleliśmy o tym, żeby zakwaterować się w jakiejś miejscowości, a na plażę podjeżdżać kawałek dalej.

Wołam @Wyrewolwerowany_Rewolwer, może coś pomożesz :> I @Meara, Ciebie też wołam :*

#pytaniedoeksperta #wakacje
  • 12
@noelo_cohelo: Jastaria albo Kuźnica. Takie spokojne, nie ma aż tylu bud z plastikowymi pamiątkami i gówno-smażalni na każdym kroku, rodziny z małymi dziećmi, które trzymają się głównych plaż, więc nawet nie musisz podjeżdżać, możesz podejść kawałek i będziesz mieć kawał plaży tylko dla siebie. No i, największy plus, że masz i morze i zatokę jednocześnie, do wyboru do koloru

@noelo_cohelo: czemu miałoby nie mieć szans? ( ͡º ͜ʖ͡º) no to jako rodzina z dziećmi, będziesz mieć tam idealnie, jak dzieciaki pointegrować to na główną plażę, jak odpocząć w ciszy i spokoju, to kawałek od miasta, Ja kocham cały półwysep helski, jak dla mnie najpiękniejsze miejsce w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ternax: bo wydawało mi się, że Hel jest popularny... Może i kawałek od miasta będą jakieś guwniaki, więcej mi nie trzeba :P

@Meara: byłam w zeszłym roku jakbyś nie pamiętała xP Jak dla mnie tam na plaży sporo ludzi było, mimo że to na Boże Ciało, więc nie tak znowu sezon...
@noelo_cohelo: Jeżeli zależy Ci tylko na spokoju i plaży to może Jarosławiec? Domki drewniane mają względnie tanio do wynajęcia jeżeli jedzie się w kilka osób. Namiot też idzie rozstawić.
Jak nie to dość fajne może okazać się Poddąbie. Jeżeli dobrze pamiętam to jest w lesie, do morza jest blisko. Solidny spokój.
Odradzam na nocleg wszystkie kurorty typu Ustka, Łeba. Można podjechać, zobaczyć jak to wygląda i więcej nie wracać bo nic