Wpis z mikrobloga

aby a-----l był dobrze schłodzony :)

@garsi: Jeśli nie będzie, to ja czarno widzę Twoją noc poślubną.( ͡º ͜ʖ͡º)
Wszystkiego naj na nowej drodze życia Mirku.( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@garsi: Przede wszystkim wyrazy współczucia;)
A teraz rada- powinieneś się wyspać, a nie o 7 wstawać. I kolejna- nie próbuj pić równo z gośćmi:)
  • Odpowiedz
@garsi: powodzenia.
Tańcem się nie przejmuj, zresztą nawet gdyby coś się pomylilo to wszyscy będą patrzeć na to życzliwie :)
Trochę szkoda,ze pogoda kiepska,ale oby się rozpogodzilo

A teraz rada- powinieneś się wyspać, a nie o 7
  • Odpowiedz
@garsi: gratuluję i powodzenia!
dobra rada- ciesz się tym wyjątkowym dniem dniem bo jest piękny a minie bardzo szybko i staraj się jak najwięcej z niego zapamiętać ;)
  • Odpowiedz
A teraz rada- powinieneś się wyspać, a nie o 7 wstawać

z tym to różnie bywa..Czasem trzeba coś zrobić.


@kiszczak:
@agaja:
łatwo mówić- wyśpij się, kiedy nerwy na najwyższym poziomie i spać nie można kilka dni na przód (przerobione) ;)
  • Odpowiedz
@czikiratka: no dokładnie :) plus czasen trzeba jeszcze coś ogarnac i niestety ciężko się wyspać.

Ja się obudzilam mocno wcześnie. Co prawda na 8 chyba miałam makijaz i fryzjera, wiec i tak bym się wiele nie wyspała.. :(
W sunie wesele trwalo prawie do 5 i nie czułam zmęczenia, za duzo adrenaliny jednak. Do łóżka się kladkismy przed 6:p
Potem w niedziele rano (jakos po 8 :p) wstawalismy do gości, którzy zostali na noc, potem do kościoła, obiad z gośćmi i dopiero potem coś spać.
A w pn musieliśmy wracać z pewnych powodów do Krakowa rano i w sumie wyspać mogliśmy się dopiero chyba we wtorek
  • Odpowiedz