Wpis z mikrobloga

1. Hehe studentka hehe ścisłego kierunku, stara znajoma, wstawia post na facebooka, że szuka kogoś kto ogarnia c++
2. Nikt chętny się nie zgłasza
3. Noct się zgłasza
4. Różowa tłumaczy co trzeba zrobić
5. Łatwizna, jakieś zadania na poziomie licbazy w trakcie kolosa jej zrobić
6. Zgadzam się na to zlecenie, ona też chętna
7. Przedstawiam co i jak zrobię, że zrobienie tego zajmie jakieś pół godziny, informuję, że full serwis Q&A gratis,
7.5. a cena za godzinę wynosi 40zł
8. Różowa zdziwiona, nagle traci zainteresowanie
9. Brak profitu xD


#logikarozowychpaskow #studbaza #nieprogramowanie #jeleniaszukajo
  • 72
Cale szczęście moi znajomi są ogarnięci i wiedzą, że za pracę należy się zapłata.
Jak się pracuje, albo przynajmniej studiuje absorbujący sporo czasu kierunek to człowiek wie, że czas nie jest po to żeby go marnować.
Mam znajomych, którzy wracając do domu z pracy o 17 i ostatnią rzeczą, którą chcą robić jest ogarnianie kompa, nie mając wiedzy jak do tego podejść. Wolą po prostu do mnie zadzwonić, jak mam czas to
@perdoo-pedro: w ogóle, studentka matematyki nie potrafi into programowanie (logika i trochę na pamięć?), ale najlepsze było zdziwienie 'to ten rocznik juz studiuje?'
@Noct: Będąc po technikum, więcej brałem za robienie banalnie prostych zadań od studentek zarządzania. Jedyne co musiałem to zalogować się na platformę i zrobić za nie zadania z worda czy excela ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zajmowało mi to do 30minut a inkasowałem 100-150. I obie strony były zadowolone, a nawet polecały mnie dalej.