Wpis z mikrobloga

@Qrystus @damian_co_dalej @Kauabang: Na razie nie jeździłem dużo, przejechałem raptem 100 km (odebrałem wczoraj), ale ogół tego pojazdu: wnętrze, wyciszenie i zawieszenie zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Z racji zawodu jeździłem miliardem aut, ale takiego komfortu i takiego spokoju (w tym aucie ani trochę Ci się nie spieszy NIGDZIE) nie zaznałem w żadnym innym samochodzie.
@siwy9898: standardowe pytanie, ile dałeś? jaki silnik? Długo szukałeś zadbanego egzemplarza? Teściowi szukam teraz takiego do 40 tys. pln, rok min. 2010 no i skłaniałbym się bardziej ku benzynie (diesel to wiadomo, prędzej czy później awaria/ wymiana niezbyt tanich elementów).
@siwy9898: piękne auto :-)
ponawiam pytania @koziar123: benzyna czy diesel ( wcześniej pytałeś o diesla), jak diesel to 2.0 czy 2.2 ? Jaka moc ? Wyposażenie exclusive ( nie widzę etykietki)? Masz biksenony skrętne ? Jest nawigacja kolorowa? Telefon wbudowany? Czy przez bluetootha? Mieszkasz w Belgii czy tam tylko kupiony? Jak tak to jakie jest OC na C5 ? :-)
Ja dla żony szukałem c4 picasso, ale jednak chyba zostanie
@saperq: @koziar123: O kurde, ile pytań, odpowiadam:
- zapłaciłem 45.000
- silnik 2.0 HDI 163 KM automat
- przebieg 135.000 udokumentowany, sprawdzony, potwierdzony,
- to akurat ciekawa historia, bo ogólnie szukałem auta bardzo długo, zastanawiałem się nad kilkoma modelami, ale C5 odrzuciłem ze względu na fakt, że doszedłem do wniosku, że niepotrzebne mi tak duże auto.
Pewnego dnia przeglądałem sobie Otomoto wg odległości od domu i określonego wyposażenia. I wpadło
@palecbiskupa: Podczas prowadzenia - nie robi mi to żadnej różnicy czy środek stoi czy się kręci. Jeśli chodzi o układ przycisków - strona prawa (radio, nawigacja) - SUPER. strona lewa (komputer pokładowy, tempomat/ogranicznik) - przyciski są dołożone na siłę, aby było symetrycznie. Do tempomatu jest PIĘĆ PRZYCISKÓW. Totalnie bez sensu. Ale w sumie używa się tego wygodnie i nie przeszkadza mi, że środek stoi.