Wpis z mikrobloga

Mirki może Wy możecie pomóc!!! I błagam bez heheszków bo sytuacja jest beznadziejna.

Narzeczony mojej koleżanki sprzątał łazienkę i wywalił do toalety wacik, w którym ona "moczyła" biżuterię w specjalnym środku. Rozkręcili kibel, szukali po jakiś studzienkach dookoła bloku, przepadło. Kolczyki, łańcuszek, zawieszkę i pierścionek zaręczynowy, razem jakieś 5 tysi.. W październiku biorą ślub a dzisiaj o 18 mieli mieć sesje narzeczeńską.. Chciałabym im pomóc ale nie wiem czy w tej sytuacji jest jakieś światełko, że w tym gównie znajdą się te rzeczy? Pierwsze trzy mają mega wartość sentymentalną.. no pierścionek też ale tamte pamiątki rodzinne.

#pomocy #kichiochpyta #pytaniedoeksperta #pytaniedomirkow #warszawa #warszawa #gorzkiezale nie wiem jak to jeszcze otagować.
#rozowepaski może któraś z Was miała podobnie?
  • 88
@kowalska1991: Szansa na odzyskanie zależała od tego gdzie mają mieszkanie, jak w bloku to bardzo mała, duży przepływ wody z wielu mieszkań szybko wyniesie waciki w podróż do oczyszczalni. Jak dom to zawsze można przeszukać kanalizację kamerą (dość duży koszt) pod warunkiem, że nie używali wody od tamtej pory(nierealne).
Pozostaje buszowanie w kanałach jeśli to te o dużym przekroju, możecie przeczesać ulicę i spróbować z wykrywaczem ale nie wróżę powodzenia. Może
@kowalska1991: mnie w domu uczono, że gdy nie chcę, by coś przypadkiem zmieniło stan - zostawiam KARTECZKĘ.
Taką z papieru, za 0.80 grosza.

Zostawiłbym taką przy głupim kawałku ciasta, by nikt go nie pożarł, a Twoja koleżanka nie zostawiła jej przy biżuterii wartej 5000zł + sentyment.

Możecie najeżdżać na faceta ile chcecie, ale jego nieogar jest niczym przy masywnym #!$%@? umysłowym tej kobiety.
@kowalska1991: przykro mi to mówić ale cała wasza trójka nie grzeszy inteligencją. ona bo moczy biżuterię w jakichś wacikach i nie mówi jemu zeby przypadkiem tego nie wyrzucił. on bo rozkręcił kibel-i co on tam #!$%@? chciał znaleźć? nie jestem sobie w stanie wyobrazić gdzie miało by się to schować w tym kiblu. ty-bo się pytasz czy w ponad milionowym mieście gdzieś w kanałach czy oczyszczalni można znaleźć pierścionek w waciku.