Wpis z mikrobloga

@Underdog: jak zaczynałem to MC robiłem 45kg. Przysiady tak samo. 40 dni później było już po 60kg, BP procentowo troszkę mniej. Robiłem trening co 3 dni. Dokladałem 5kg w nogi jak czułem ze ostatnio zrobiłem bez problemu i technicznie dobrze. Na górze dokladalem po 2-3kg ale klatka zawsze była u mnie słabsza. Średnio co drugi, trzeci trening. Progres cieszy.
@glk44: ja jestem troche dalej, na MC stoje na ok. 130 kg, tylko nigdy nie robilem tej metody SL, normalnie zwiekszalem ciezar co kazda serie od momentu kiedy zaczalem cwiczyc, wiec pewnie bedzie mi nieco ciezej, ale pewnie jeszcze jakis potencjal mam
@Karol191: musialem troche to zmodyfikowac, bo chodze 4x w tygodniu, poza tym chce jeszcze cwiczyc podciaganie - zarowno nadchwytem, jak i pod, brzuch, po 1 cwiczeniu na bic
@Underdog: Tam jest że mc od 100kg to 2,5kg, przysiad 2,5kg od zawsze, też mam zmodyfikowaną, tylko że te dodatkowe ćwiczenia już po głównych i to nie przeszkadza :P. Głównych ćwiczeń nie ruszałem.
@Karol191: ok, ale jak nigdy nie robilem metoda 5x5, to cos tam powinno raczej leciec do przodu.

no i pewnie na początek będą musiał zdjąć sporo ciężaru - bo inaczej jest robić 5x5 130 kg, a co innego 60-80-100-120-130. pewnie od setki zacznę, to trochę inny rodzaj wysiłku