Wpis z mikrobloga

ja p------e wtf co to za stuleja w komentarzach HAHAHHAHA XDDDDDD koleś wygląda lepiej od 99% społeczności wykopu, a kolesie "kuco-fryzura" a niech se k---a taką nosi, co wam do tego mali ludzie xD wieczna beka z wykopu.
  • Odpowiedz
@aeoneokseone: czy firma Kalwin Klajn ma w regulaminie jakieś kary dla osobników którzy noszą ich gacie inaczej niż Ty (tzn. im guma z logiej wyżej naciągnieta na brzuch tym lepiej:D) ? :P:P Pytam serio bo dzisiaj na plaży widziałem chyba ze 3ech typków noszących je tak samo i serio zacząłem się zastanawiać :D:D:D
  • Odpowiedz
Sory różowe, nie odpiszę Wam bo moja kobieta ma dostęp do mojego komputera i zdarza się jej przypadkiem przeczytać wiadomości lub maile ;) Jest cholernie zazdrosna i uwielbia moje gęste długie włosy :)
  • Odpowiedz
@dawid121213: Przybyło mi może ze dwa centy w łapie. Ogólnie zawsze byłem cienki. Pracowałem trochę fizycznie więc jakieś tam mięśnie były. Cieszy mnie to że zbiłem praktycznie tłuszcz i poprawiła mi się sylwetka i ogólne samopoczucie. Siłka jest zajebista!
@kto_ma_potrzymac_dwie_dychy: Spoczko, cwicze 3 razy w tygodniu, to pierwsze jakiekolwiek efekty, cieszą jak cholera ale teraz będzie tylko trudniej...
  • Odpowiedz