Wpis z mikrobloga

Na tinderze kobiety średnio lajkują 14% profili, natomiast faceci - 46%. Oznacza to, że aby mieć szanse u takiej przeciętnej Grażyny, która mieści się w top 50% musisz być atrakcyjniejszy od 86% mężczyzn, inaczej to obrazując jeśli znajdziesz się w grupie 7 mężczyzn, to musisz być wśród nich najatrakcyjniejszy żeby mieć szanse u takiej przeciętnej samicy 5/10, sam będąc mocnym 7/10, oczywiście w optymistycznym wariancie, bo ten kto miał konto na #tinder ten wie że mimo że piszesz do dziewczyny z którą masz dopasowanie to duża część ci nie odpisze, bo ty masz ją również oczarować niebanalną konwersacją, ona nic nie musi. Każdy #niebieskipasek który nie urodził się wczoraj zapewne skapnie się, że coś tu nie halo, bo wystarczy pójść gdziekolwiek, nawet do takiej Biedronki, popatrzeć na pary i okaże się że dużo fajnych lasek jest z łysiejącymi typami z zatłuszczeniem na poziomie 30% na których żadna tinderówa nawet by nie splunęła. Skąd więc się bierze taka dysproporcja? Normalna kobieta nie potrzebuje konta na portalach randkowych, bo jest zaczepiana przez facetów b-e-z-u-s-t-a-n-n-i-e w każdym miejscu i to wcale nie przez brzydali. Przejdźcie się ulicą za jakąś laską to zobaczycie ilu facetów robi do niej maślane oczka. Pytanie po co im zatem konta na portalach randkowych? Zgodnie ze statystykami tindera, po to żeby znaleźć faceta który jest o 2 klasy atrakcyjniejszy, bo o takiego niestety na ulicy nie jest łatwo. Z reguły takie łowy na tinderze kończą się żalami na Wizaz.pl pod tytułem "gdzie ci mężczyźni, przecież ja nie szukam Enrique 188 cm z kaloryferem", no ok ale zanim zacznie ci się marzyć facet z top 14% to odpowiedz sobie na pytanie, czy gdy wychodzisz na miasto z 6 koleżankami to czy jesteś wśród nich najatrakcyjniejsza?

Źródło: http://www.nytimes.com/2014/10/30/fashion/tinder-the-fast-growing-dating-app-taps-an-age-old-truth.html?_r=0
#podrywajzwykopem #badoo #logikarozowychpaskow
  • 48
@Loloman: Nie powiem bo nie znam pełnej historii jej prywatnego życia.
Mogła sobie wcześniej szaleć, później szukać kogoś na poważnie biorąc pod uwagę pewne detale nawet zewnętrzne.
Mógł być jeden, mogło być trzech, pięciu - nie wyszło.
Być może przestała wybrzydzać i szuka solidnego faceta bez względu na wygląd.

Ale może być tak jak i ty to ująłeś - nie wiem, nie znam pełnej historii.

Aczkolwiek warto zwrócić uwagę na jeden
@TaoMachine: ale właśnie to dojrzewanie jest przejawem inteligencja lub głupoty. Nie jesteśmy zwierzętami, umiemy i potrafimy działać wbrew instynktowi i to jest główny przejaw inteligencji. Też nie znam jej historii, ale brzmi dosyć typowo, wyszaleć się a potem płakać i szukać kogokolwiek by nie zostać samej do końca życia.
20% najatrakcyjniejszych samców rucha 80% dziewczyn. Tak to jest, ci najlepsi mają tłumy dziewczyn, takich do ruchania i takich do życia. Dziewczyny nawet nie zauważają brzydszej większości. Potem płacz bo dziewczyna ugania się za tymi najatrakcyjniejszymi i się okazuje, że oni nie są dobrymi partnerami do życia, tylko co najwyżej do poruchania i na fb różowe wstawiają głupoty typu "gdzie prawdziwi mężczyźni", w dupie #!$%@?, 20% najatrakcyjniejszych (czyli takich, których ty chcesz)
@Instynkt: Wg mnie to 14% to i tak sporo ( ͡° ͜ʖ ͡°) przynajmniej jak na miejsce, gdzie jedynym kryterium jest wygląd.
Ogólnie wg mnie mężczyzn można podzielić na 3 grupy względem wyglądu (skala 1-10 się tu nie sprawdza):
1. Przystojni wg mnie, brałabym (), czyli na prawdę pociągający i w moim typie, nie wiem czy jest ich choć 1%..
Hehs, ktoś tu chyba nagle odkrył fakt, że faceci mają dużo większy popęd seksualny niż różowepaski i płynące z tego faktu konsekwencje. Na przykład właśnie to, że im bardziej zależy więc to oni muszą się starać.

Serio, to jest podstawowa wiedza życiowa, którą powinien posiadać każdy dorosły człowiek. No chyba, że ktoś w okresie dorastania zamiast tą wiedzą nabywać wolał grać w gry, potem mamy takich 25-latków z inteligencją emocjonalną dziecka, którzy
kiedyś zapytałem wykopków, czy na tinderze poznali kogoś, z kim mogli założyć porzadny związek i topowe odpowiedzi to "tak"

@TymRazemNieBedeBordo: wszystko spoko, tylko te wykopki, które odpowiedziały "tak" po pewnym czasie żalą się na wypoku, że bolec na boku i dajcie plusika na pociechę...
@kamila-rodowicz: nie muszę przyjeżdżać bo mieszkam w centrum obok ronda onz, wzrost mierzy się bez szpilek na których ledwo chodzicie XD wy wszystkie macie po 170 wpisane w profilach a jak przychodzicie na spotkanie w 10 cm szpilkach to siegacie mi ledwo do ucha, cuda XD