Wpis z mikrobloga

@zenon1002:

USTALMY PEWNE SPRAWY! MOŻECIE SOBIE MIESZKAĆ W WARSZAWIE ale trzymajcie się chociaż jednej dzielnicy a nie się tak rozłazicie jak po swoim! No i jeżeli wasza rodzina zamieszkała tu dopiero po wojnie to powinniście nosić opaski aby z daleka można było was poznać.


Ty tak na poważnie czy to zarzutka?
  • Odpowiedz
Zawsze kisne z tej dumy warszawiaków jakby mieszkali w najlepszym mieście na świecie. Wybierzcie się Do Londynu, Dubaju czy Nowego Jorku i zobaczcie jak wyglądają prawdziwe stolicę (no dobra, Dubaj nią nie jest ale mimo wszystko). Ostatnio przyjechałem do Polski z Arabii Saudyjskiej i już na lotnisku była lipa jak podszedł do nas żebrak, a potem taksówkarz ich przekrecil. Ja bym się wstydzil być warszawiakiem a Ci się jeszcze z tym afiszuja
  • Odpowiedz
@madry_i_mieciutki: To licytowanie się na "warszawskość" doprawiane wypowiadaniem się o "napływie" jak o jakichś podludziach i karaluchach to główny powód, dla którego wolę nie wspominać, że od paru lat mieszkam w Warszawie... A jak ktoś ma ochotę dostać raka to polecam sekcję komentarzy pod absolutnie #!$%@? dowolnym artykułem na TVN Warszawa. Rak instant w artykułach o korkach i wypadkach. Polecam XD
  • Odpowiedz
@Krs90: dokładnie. Już to kiedyś pisałem, ale powt9rzę. Gdyby było tyle przedwojennych warszawiaków co ludzie utrzymują, to powstanie warszawskie skończyłoby się zdobyciem Berlina i Moskwy jednocześnie...
  • Odpowiedz