Wpis z mikrobloga

@madry_i_mieciutki: Boże co te warszawioki xD Ogólnie zawsze kisnę z takich licytacji, nie ważne czy to Warszawa, Kraków czy inne miasto. Nie wiem czemu ma to służyć i dlaczego ktoś jest lepszy bo mieszka w danym mieście dłużej? Punkty prestiżu i później dostaje się za to kubek na stacji benzynowej? Czy po 100 latach odznaka jedynego prawdziwego RODOWITEGO mieszkańca?
  • Odpowiedz
Nie wiem czemu ma to służyć i dlaczego ktoś jest lepszy bo mieszka w danym mieście dłużej?


@Krs90: ciekawe czy to tylko tak w Polsce. Ciekawe czy to tylko tak w Polsce wsadzaja kartki typu "sloiku nie parkuj tutaj" albo przebijaja opony samochodom na innych rejestracjach. Nic nie sugeruje, ale chyba tylko w Polsce.
  • Odpowiedz
@madry_i_mieciutki: ja mam znajomego z Warszawy, który nie uważa się za Polaka, tylko za Europejczyka (angielski kaleczy, innych języków nie zna...), ale nie przeszkadza mu to w wyzywaniu, wyśmiewaniu i kpieniu z ludzi spoza Warszawy, a przyjezdnych nazywania pogardliwie słoikami, kiedyś tłumaczył mi, że on jest rodowitym Warszawiakiem

żałosne
  • Odpowiedz