Wpis z mikrobloga

@posuck: kampus głównie ale tez są skierowane w stronę mostu przynajmniej kilka takich kamer. Wystarczy się przejść wokół całej fortecy PP.

@leech: ostatnie chwilę w areszcie i czas na postawienie zarzutów i siedzenie w pierdlu - możliwe że za nic. Nie mają już po co 3 miesiące znowu przedłużać bo tak więcej w tej sprawie już nie wyciągną a każde kolejne przesuwanie to rozgłos w mediach i kolejne #!$%@?. Po
@leech: przy założeniu czy rzeczywiście Prokuratura uważa że ciało jest w wodzie. Do mediów mogą klepać co chcą byle prawdy nie powiedzieć że Ewa nie żyje i jej ciało w wodzie . Prokuraturze na rękę jest śmierć Ewy wtedy łatwiej skazać Adama Z. Bo bez ciała też można dożywocie dostać. Bo prokuratura nie może wycofać się z tego że Adam jest winny a Ewa śmiga jak nigdy nic po konińskich jeziorach
@leech: tak samo jak mówił Jackowski że odnajdzie się jak nie minie marzec. Rokus pozniej powie że miały być w maju to może w czerwcu, lipcu itd. minie 1 rocznica i Rutek zacznie znowu z dupy teorie brać że jednak nie ma jej w wodzie i możliwe że żyje. Przy żeluje swój kwadrat i będzie pozował do SE, fakt itp. Sranie w banie.

Co do głosu wlkp to nie brał bym
Bo prokuratura nie może wycofać się z tego że Adam jest winny a Ewa śmiga jak nigdy nic po konińskich jeziorach w majówkę...


@mirek_1: ooo..., najwyraźniej posiadasz jakies super tajne info, do którego nawet sama prokuratura nie dotarła. Wiesz chyba gdzie sie zgłosić, zważywszy na to że w tym kraju ukrywanie informacji o przestepstwie jest karalne... :P. A tak serio, to nie wiem na podstawie czego snujesz teorie, jakoby Ewa miała
@katyperry92: ja nie mówię że ona śmiga tylko daje do zrozumienia że coś jest nie halo tym sformułowaniem.

Adam Z. w mniemaniu prokuratury musi być winny bo jak by był nie winny to wszystkich zaangażowanych w tą sprawę na zbity ryj wyjebią... Więc prokuratura urządza sobie mydlenie oczu mediom że Ewa po Warcie pływa a tak naprawdę oni nic nie wiedzą. Ja nie mówię że mogła wywinąć numer w postaci udania