Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 30 lat i od 8 miesięcy spotykam się z 17-letnią #rozowypasek, kochamy się i jest nam razem dobrze. Zaproponowała ostatnio że przedstawi mnie rodzicom, i trochę się obawiam ich reakcji. Czy uważacie, że taka różnica wieku to coś dziwnego?

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Wiek niby nie gra roli ale jak sobie to wyobrażasz? Ona minimalnie potrzebuje jeszcze z 8 lat żeby skończyć studia (chyba, ze takich nie planuje...) i wtedy dopiero można myśleć o jakiejś stabilizacji i poważnych zobowiązaniach... Będziesz przed 40. Chyba, ze Ci to nie przeszkadza.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli jesteście na podobnych poziomach umysłowych i sobie pasujecie - jaki problem? Weź jednakże pod uwagę, że dziewczyna może się przez najbliższe lata mocno rozwinąć i zostawić Cię w tyle. Pojawią się wtedy dysproporcje i trudno powiedzieć, czy uda się wam zachować harmonię. Dlatego ja wolałbym nie ryzykować związku z osobą niedojrzałą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@abstrakcyjna0: @Pinezzzka: @DizzyEgg: E tam #!$%@?, po 30stce kobiety strasznie się szpetne robią i zdecydowanie znalezienie gdzieś 14-20 latki jest dobre do casualowego związku, jak się jest zadbanym 30 paroletnim mężczyzną to można wybierać w towarze. Sam wolę niestety starsze od siebie bo młode mnie #!$%@?ą swoją obojętnością ale do seksu mogą być.
  • Odpowiedz
@DizzyEgg: Raczej są dwie opcje. Albo dziewczyna lubi takich widocznie starszych, dojrzałych facetów (nie jest to wcale takie niecodzienne ). Albo ten 30 - latek wcale nie wygląda na tyle. Mam w rodzinie przypadek facet po 30 - stce a wygląda na max 25 (wystarczy być szczupłym i nie mieć przesadnie mocnych rysów twarzy i takie są efekty ). .
  • Odpowiedz