Wpis z mikrobloga

Mireczki ogaralem sobie PlayStation 3, przerobione. Nie ogarniam ale ma wygrane oprogramowanie rogero 4.6 i multiman. Piraciki nie działają , jest czarny ekran a jak odpalam oryginalna z plyty to wyskakuje kod błędu 80010017. Mam tego pleja i mam sobie ogarnąć żeby działal. Jest tu jakaś morda co mogłaby mi podpowiedzieć jak się za to wszystko zabrac? Kumpel coś #!$%@? z tym systemem a nie ma czasu tego robić i pożyczył mi żebym sobie to zrobil. Na ps3hack jak ja elektrodzie więc proszę mnie tak nie odsyłać. Pozdro 600.

#konsole #gry #konsolemasterrace #playstation #ps3
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zielony34: to ja wiem, ale skoro wziąłem pleja przed chwila, to chciałem coś podzialac na teraz. Czy ten reset #!$%@? te wszystkie programy zainstalowane i zostawi czysta wersję systemu? Czy żeby wrócić do czystej wersji muszę przeinstalowac Soft i jakieś tak inne gowna ogarniac?
  • Odpowiedz
@mietafix: usunąłem multimana. Wszedłem w instalall package files i tak mam z 4 wersje do instalacji, w tym 04.60.00 która miałaby niby pasować. Zaibstalowalo się, ale nadal to samo. Włączam z dysku coś to czarny ekran, a oryginał z płyty wywala wcześniej wspomniany kod błędu.
  • Odpowiedz
@NurekSpawaczAkrobata: bym ci pomogl moze, ale skoro masz zablokowane pw to nope ( ͡° ͜ʖ ͡°) cos #!$%@? w ustawieniach masz, albo wcale cos z napedem. Konsola z cfw oryginaly powinna lykac bez problemu. Ogolnie warto miec oryginalna plyte w napedzie - wieksza kompatybilnosc jest. Mialem kiedys rogero i milo wspominalem, ale odkad rogero opuscil scene to w moim sercu tylko soft rebug. Odblokuj pw to
  • Odpowiedz