Wpis z mikrobloga

Naprawdę żal mi Was, pokolenie X Y czy Z. Ludzi w większości bez kręgosłupa, bez wartości i etyki. Nigdy się nie zakochacie, nigdy nie będziecie czuli czym jest miłość. Dla Was pozostaje, depresja, ADHD czy cokolwiek pozwolicie sobie wmówić. Wolni przestaliście być od urodzenia. Albo korpo, albo piwnica. Między ludźmi którzy dają wam pracę nazywają was pokolenie DEJ, dej bo mi się należy, dej bo nie zapracowałem, dej bo nic nie umiem, dej bo się urodziłem a to nie moja wina. Ech. Kończycie studia i się okazuje że nic nie umiecie i trzeba was uczyć od nowa. DEJ MI. Tak to jedyne co naprawdę potraficie. Smutne to, naprawdę. Patrzę z niepokojem w przyszłość, co będzie z moimi dziećmi, jak mam je nauczyć że na życie trzeba sobie zapracować. Ale postaram się z całych moich sił, jak tylko potrafię, przekazać, że w życiu nie ma nic za darmo. trzeba się przyłożyć, mieć pasję dać coś od siebie aby mieć. Tak życie t nie jest bajka i za hajs rodziców nie da się balować. Dobranoc. #nocnazmiana #cebuladeals #dobrazmiana #pracbaza #oswiadczenie
Fedain - Naprawdę żal mi Was, pokolenie X Y czy Z. Ludzi w większości bez kręgosłupa,...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach