Wpis z mikrobloga

Naprawdę żal mi Was, pokolenie X Y czy Z. Ludzi w większości bez kręgosłupa, bez wartości i etyki. Nigdy się nie zakochacie, nigdy nie będziecie czuli czym jest miłość. Dla Was pozostaje, depresja, ADHD czy cokolwiek pozwolicie sobie wmówić. Wolni przestaliście być od urodzenia. Albo korpo, albo piwnica. Między ludźmi którzy dają wam pracę nazywają was pokolenie DEJ, dej bo mi się należy, dej bo nie zapracowałem, dej bo nic nie umiem, dej bo się urodziłem a to nie moja wina. Ech. Kończycie studia i się okazuje że nic nie umiecie i trzeba was uczyć od nowa. DEJ MI. Tak to jedyne co naprawdę potraficie. Smutne to, naprawdę. Patrzę z niepokojem w przyszłość, co będzie z moimi dziećmi, jak mam je nauczyć że na życie trzeba sobie zapracować. Ale postaram się z całych moich sił, jak tylko potrafię, przekazać, że w życiu nie ma nic za darmo. trzeba się przyłożyć, mieć pasję dać coś od siebie aby mieć. Tak życie t nie jest bajka i za hajs rodziców nie da się balować. Dobranoc. #nocnazmiana #cebuladeals #dobrazmiana #pracbaza #oswiadczenie
Fedain - Naprawdę żal mi Was, pokolenie X Y czy Z. Ludzi w większości bez kręgosłupa,...
  • 21
  • Odpowiedz
@BenkartGorszegoBoga: DEJ MI DEJ. Używasz słów których nie rozumiesz. Brawo. Leć do wiki szukać słowa imbecyl, bo zapewne ze szkoły definicji nie wyniosłeś. Go go go DEJ. Poza tym nie jesteś nikim wartym mojej uwagi by wykazywać Ci cokolwiek. Dobranoc.
  • Odpowiedz
Kończycie studia i się okazuje że nic nie umiecie i trzeba was uczyć od nowa. DEJ MI. Tak to jedyne co naprawdę potraficie


@Fedain: przynajmniej ja poradziłem sobie z nauką tagowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fedain: Widząc tępych, bezrefleksyjnych, usłużnych karierowiczów ze starszego pokolenia, które zajęło ciepłe posadki i weszło we wszelkie podłe układu dla zyskania pozycji i władzy, a nie osiągnęło w życiu niczego prócz tego, że teraz może gnoić młodych, nowe pokolenie pieprzy wasze pieniądze i posady, nie chce popełnić takich samych błędów i często mimo dobrego wykształcenia porzuca ambicje zawodowe i emigruje. Chce korzystać z życia i szukać tego co w życiu ważne,
  • Odpowiedz
@Fedain: takie #!$%@?: kiedyś to było wspaniale, nie to co teraz. Zjadłeś zęby przez kilka dekad i oczekuj tego samego od młodych, a nie daj Boże żeby jakiś młody okazał się w czymś lepszy, o nie! Może być dobry co najwyżej w przenoszeniu herbaty, bo kiedyś to były szkoły jak się liczyło na liczydłach, a nie te ich komputry!

  • Odpowiedz
@Fedain: uogólniasz, a uogólnienie to błąd poznawczy. Twoje wyobrażenie o świecie i o młodych ludziach nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Zresztą nawet gdyby tak było, to za roszczeniową postawę młodzieży obwiniałbym starszych od nich - ich rodziców i wychowawców. Czyli pewnie osoby, które są w Twoim wieku.
  • Odpowiedz
@Fedain: beka, ciekawe czy byłbyś taki mądry gdybyś był w sytuacji tych dzieci. Byłeś jakimś wielkim pasjonatem i ekspertem w swojej dziedzinie w ich wieku czy nie za bardzo? Odpowiedz sobie sam szczerze będziesz wiedział czy znalazłbyś dzisiaj pracę. Tylko #!$%@? szczerze.

  • Odpowiedz
@Fedain: To my jesteśmy pokoleniem DEJ? XD To Wy robaczki nimi byliście, chyba się komuś #!$%@?ło w główce i nie pamięta już mieszkań które pracownicy najniższego szczebla gównorobót dostawali za grosze, tak się składa że mam na codzień kontakty z ludźmi takimi jak Ty i każdy praktycznie mówi mi to samo, a większość nawet tych mieszkań które dostali nie potrafi wyremontować tylko żyją tam jak robaki z innymi robakami. Oczywiście większość
  • Odpowiedz