Wpis z mikrobloga

@lowca_twoich_starych: Myślę, że nic na to nie poradzę. To nie jest tak oczywiście, że nie wypuszczam go z domu, ale dość emocjonalnie reaguję na jakieś bzdury i bardzo w sobie tego nie lubię. Nie mam oczywiście też żadnej strategii i w jakiś sposób cieszę się, że jest taką super dupeczką i jest mój. Wina pewnie leży po stronie moich kompleksów, ale to też dzięki niemu niestety. Dodam jedynie na swoje
  • Odpowiedz
Przecież to jest jego prywatna kobieta, którą kocha i z którą się kocha. Jej ciało powinno być dostępne tylko dla niego


@DziewczynaMirka: bo powiedział tak jakiś przegrywa z mirko? Jak wy konserwy mnie w--------e z tym ustawianiem ludziom życia. Kto ci dał prawo do takich autorytarnych stwierdzeń, co wolno drugiej osobie, a co nie? Wsadź sobie swoje inkwizycyjne zapędy głęboko w kichę.
  • Odpowiedz
@luckystrike1979: lubie takie fotki bo widze jak przegrywy sie dowartosciowywuja tekstami typu hujowa łycha, fotki baby. Przeciez normalne jest ze stulej z laska 3/10 nie wstawi jej tylka bo jest plaski itd
  • Odpowiedz
@luckystrike1979: j----a polaczkowata zawiść. Tak was pieką d--y ze wrzucił zdjęcie w----y i zgrabnego tyłka? Piecze was ten podpis, czy jak?

Ja za to gratuluje Mirku. Bo tak powinno sie robic -gratulować ludziom szczęścia/sukcesu/powodzenia. A nie wyzywać i zazdrościć.
  • Odpowiedz
Koleś parafrazuje znany bajt, wstawiając fotkę fajnego tyłka i w gruncie rzeczy nie najgorszego alkoholu. Na ten bajt obowiązkowo złapią się: znawcy w----y, którzy piją tylko Golden Loch, #rozowypasek wylewający żółć z zazdrości o tyłek dziewczyny ze zdjęcia, ubierający to w jakieś szaty s----------j nibymoralności, oraz banda rycerzy stuleji.

Laska ma fajny tyłek, razem ze swoim niebieskim się pewnie z niego cieszą, to pozwoliła wstawić chłopakowi jego zdjęcie - w
  • Odpowiedz
@advert: XDDD W mojej wypowiedzi masz takie słówko jak "powinno", a nie "musi". Poza tym nie ukrywałam, że jest to jedynie mój punkt widzenia, nikomu nic nie narzucam. A mam chyba prawo skomentować coś, co mnie w jakiś sposób szokuje. To samo zresztą zrobiłeś i Ty.

A tak w ogóle to zrobiłeś mi dzień, bo jestem lewakiem milion, a tu zostałam od konserw zwyzywana XD
  • Odpowiedz
@StarsThief: XDDDD
No patrz, jak mnie przejrzałeś. Zazdroszczę jej tyłka - to fakt, ale nie stąd moje wywody, naprawdę. Nawet jakby była 2/10, to bym była zdziwiona, że koleś robi takie coś. I tak - wynika to z jakiejś nibymoralności, ale nie wiem, czy s----------j. Ja się tam cieszę, że w tym przypadku mam takie wartości i mój chłop nie wrzuca nigdzie zdjęć moich cycków czy d--y, ani ja sama
  • Odpowiedz