Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@JokerBonifacy: Jak to czym się różni? Przecież to jest jego prywatna kobieta, którą kocha i z którą się kocha. Jej ciało powinno być dostępne tylko dla niego, nawet jeśli mówimy tu "tylko" o samym aspekcie wizualnym.
I nie wiem, czy to jest jego żona, strzelam, że mimo wszystko jest, bo zdjęcie wygląda dość zwyczajnie. I jeśli to jest jego żona, to w takim razie nie rozumiem tego. Ale to może ja
@JokerBonifacy: Jedynie kwestia podejścia do cielesności. Widać niektórym to nie przeszkadza, co ma prawo mnie trochę dziwić.
@lowca_twoich_starych: XD przejrzałeś mnie
A tak serio to powinnam się czerwienić i czarnolisto w takim razie? Na pewno nie jestem "staroświecka" w każdym aspekcie, akurat w tym tutaj tak. Poza tym nawet i jakby to komentowanie niczego nie wyklucza.
@lowca_twoich_starych: Serio zamierzasz się przywalać do jakiegoś słowa? XD W tym aspekcie jestem, w wieluuuuu innych nie. Mam opisywać wszystkie swoje życiowe wartości?
Zdanie "Ale to może ja jestem jakaś staroświecka." jedynie miało na celu podkreślenie mojego zdziwienia dotyczącego pokazywania tyłka swojej żony w internecie i w nie widzę w nim niczego nieodpowiedniego, ale może podrzuć mi lepsze słowo w takim razie.